2703
2553
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 65711 بازدید | 872 پست

من در حد خو م خوبم اما گاهی تایپک  های ایتجا رو میخونم حس میکنم زیر زیر خطم 

اما در کل بنظرم اینکه ادم برا چیزیبخواد براش خیلی تلاش کنه مزه بیشتری داره .پول خیلی خوبه ها شایدم چون پولدار نیستم این حس روو دارم .

البته منظورم رو بد متوجه نشید منظورم اینه مثلا اونایی ک خیلی پولدارن هر چی بخوان سه سوت جلوشونه اما مثلا من خودم برا ی ست لباس کامل ی سال رو باید صبر کنم حس خوبی دارم 😁😁

میشه برا خونه دار شدنم ی صلوات بفرستید آبجی های گلم .ممنونم از همتون 😍😍😊
     نوش. تلید چایی شیرینم ناشتا بخور

😂😂😂😂

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما چون خیلی پولداریم شوهرم 5 ماه کفش نداشت. با دمپایی میرفت این ور اون ور. بعد یه بار ماه رمضون رفت مسجد. دمپاییا رو هم دزدیدن😁

بعد تولدش شد دیگه با هزار بدبختی رفتیم براش کفش خریدیم .

چند وقت پیش یه کاربر تاپیک زد درخواست شلوار و کفش واسه شوهرش کرد هیچکس باور نمی کرد کسی باشه که کفش نداشت باشه ولی من با تمام وجود درکش کردم 😔

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2456

عاقا ما قدیم معمولی بودیم

چند وقته اومدیم بین دوستان ضعیف جامعه

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2714

همه چیز عادیه ، اونیکه داره خرید براش عادیه، سفربراش عادیه ، بریز و بپاش عادیه ، وقتی هر دو رو تجربه میکنی تنها حس بهترش اینه وقتی میری خرید به قیمتها نگاه نمیکنی  و نگران هزینه نیستی و حساب کتار هم نمیکنی و اگه دلت بخواد بهترینو میخری و جالبترش اینه چیزی که از یکشنبه بازار یه شهر کوچیک میخری به نظر بقیه از یه پاساژ لاکچری خارج از کشور خریدی!

یادش بخیر تا یکی دو سال پیش جزو قشر متوسط رو به بالا بودیم😂😂😂

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

من خونه بابام خوب پولدار بودم، ازدواج که کردم شوهرم دانشجو دکترا بود و چند سالی وضعمون معمولی رو به ضعیف بود ولی الان خدا رو شکر خوبیم. اینقدر خاطره دارم از وقتهایی که بی پول بودیم که خدا میدونه. یادمه یه بار ۲ هزار تومن داشتیم فقط و فقط.

2706