2726
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 65712 بازدید | 872 پست

من هردوش رو تجربه کردم

تنها تفاوتش اینه که با خیال راحت میری خرید یادمه مجرد بودم با ترس و لرز چیزی رو ‌که میخواستم قیمت میکردم میگفتم نکنه پولم کم بیاد ابروم بره 

ولی الان نه اون حس رو ندارم 

کلا حس خاصی نیست عادی میشه بعد از یه مدت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زمانی ک هیچی نداشتم فقط تو دو تا اتاق زندگی میکردم حسرت ب دل ی خونه شیک بودم ی سال بعدش ی خونه خوشگل خدا بهم داد الانم پرو تر از قبل شدم بیشتر ازش میخوام قبلنا انقد توقعم بالا نبود

😆
2728

پولدار زمانی پولدار محسوب میشه که نون دست ننه باباشو نخوره با اسم خودش ثبت شه مورد داشتیم پسره  اس و پاس اسمون جل  فیلمبرداری عروسیشو تو ترکیه گرفت الانم پول نوار بهداشتی زنشو از باباش میگیره 

با نامزدم رفتیم بیرون چند سال پیش😂 گفتیم بیریم یه آب میوه بخوریم، منم گفتم بزار یه ردبول بگیریم بخوریم ذیگه تهش میخواد بشه ده تومن😂 دوتا گرفتم مرده گفت میشه ۲۵ تومن😂😂 

منم یه نگاه به نامزدم کردم قوطی ها رو هل دادم گفتم ممنون دو تا آب معدنی بدین😂😂😂😂

[QUOTE=111591602]یکی بود میگفت ماهی 3میلیون گوشت میخورن..  جاش تو این تاپیک خالیه 😑😑[/QUOT

دایناسور کی بوده این

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
 😂😂😂منتهی الان دارم نون و رب میخورم

نوش.

تلید چایی شیرینم ناشتا بخور

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚

مم خیلی خیلی خیلی خیلی ثروتمندم 

سه تا ماشین داریم 😍😍😍😍😍

۶تا خونه توی شمرون زعفرانیه نیاوران اندرزگو الهیه قیطریه ...😊😊😊😊😊

❤قدر آدمای خوبتون رو بدونین و خوب نگهش دارین 🧿
2706