1464
1411
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 64242 بازدید | 879 پست

والا من یه برادر شوهر پولدار دارم

یکسره در حال پز دادنن

زن و شوهر و بچه هاش

یکسره پز 

دیدنشون حالمو بهم میزنه

توجه توجه.از سال ۹۰ خواننده خاموش بودم. کاربریم مال سال ۹۶ هست اما متاسفانه شناسایی شدم و اینو تازه ساختم. والا بوخودا  

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

من ی سال مریضی صعب العلاج داشتم

همون موقع گفتم خدایا فقط خوبم کن هیچی نمیخام

سلامتی بزرگترین ثروته

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ﮐﺎﺵ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!تیکر به وقت کنکور 😍
1436

الان از چی بگم که پز نداده باشم 😎😎

موووهات رنگ دنیای منه❤ روی موهات رد دستای منه ❤ تو میتونی منو آرومم کنی❤من نبضم با لبخند تو میزنه❤ آهنگیه که یا خودش برام زمزمه میکنه یا روزی صدبار با گوشی یا تو خونه و ماشین برام پلی میکنه 😍😍😍الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء😉💪✌

به نظرم تو زندگي اگر عشق باشه تحمل همه چي راحت ميشه حتي بي پولي و سختي ولي وقتي محبت نباشه از به جايي به بعد دلت كنده ميشه حتي اگر از هر نظر تو رفاه باشي دلت ميخواد همه چيو ول كني و بري 

الهي همه خوشبخت باشن و شريك زندگيشون همون عشقشون باشه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
  بابا لاکچری

😂😂😂منتهی الان دارم نون و رب میخورم

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍                                                      آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نوردی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂😂 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁        هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
1334

من هردوش رو تجربه کردم

تنها تفاوتش اینه که با خیال راحت میری خرید یادمه مجرد بودم با ترس و لرز چیزی رو ‌که میخواستم قیمت میکردم میگفتم نکنه پولم کم بیاد ابروم بره 

ولی الان نه اون حس رو ندارم 

کلا حس خاصی نیست عادی میشه بعد از یه مدت

دوستای گلم..به درخواست 

زمانی ک هیچی نداشتم فقط تو دو تا اتاق زندگی میکردم حسرت ب دل ی خونه شیک بودم ی سال بعدش ی خونه خوشگل خدا بهم داد الانم پرو تر از قبل شدم بیشتر ازش میخوام قبلنا انقد توقعم بالا نبود

تو رو ب جدت لایک نکن🤪
1474

پولدار زمانی پولدار محسوب میشه که نون دست ننه باباشو نخوره با اسم خودش ثبت شه مورد داشتیم پسره  اس و پاس اسمون جل  فیلمبرداری عروسیشو تو ترکیه گرفت الانم پول نوار بهداشتی زنشو از باباش میگیره 

با نامزدم رفتیم بیرون چند سال پیش😂 گفتیم بیریم یه آب میوه بخوریم، منم گفتم بزار یه ردبول بگیریم بخوریم ذیگه تهش میخواد بشه ده تومن😂 دوتا گرفتم مرده گفت میشه ۲۵ تومن😂😂 

منم یه نگاه به نامزدم کردم قوطی ها رو هل دادم گفتم ممنون دو تا آب معدنی بدین😂😂😂😂

بگو، بخند،زندگی کن:-) 
1331