2737
2734
عنوان

اینا علایم حاملگیه؟

145 بازدید | 20 پست

من جلوگیریم طبیعیه‌.هفت تا ده آبانم پریودبودم.ولی از دیشب وحشتناک کمرم دردمیکنه.واینکه چندروزه همش هوس میکنم.منی ک تاظهرهیچی ازگلوم پایین نمیرفت ازصبح ک چشاموبازکردم هوس خوردنیای مختلف کردم واینکه خیلی خیلی زود خسته میشم.جوری ک پای ظرفشویی نمیتونم واستم.چندبار میشینم استراحت میکنم و بعددوباره میرم

برام یه صلوات بفرستید و دعاکنید برام که خونه دارشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

علائم تخمک گذاریه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
همیشه دورهات ۳ روزه اس؟

بعضیا ۳ روزه ان

البته همون روزم ک میشه حسابه میشه ۴ روز

منم ۴ روزه ام

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2738

یکی از علائم بارداری که زود خودشو نشون میده تکرر ادراره...چیزایی که گفتین ممکنه واسه همه پیش بیاد ...من باردار نیستم ولی تند تند دلم هوس چیزای زیادی میکنه...دائم الویارم🤣🤣🤣

همیشه دورهات ۳ روزه اس؟

نه پنج روزه.ولی به یک بارشک دارم که ببخشید شوهرم.....تقریبا سه چهارهفته پیش بود

بشین بابا گرفتی مارو... تازه امروز ۱۸ ابان هست... خدایا به کدامین گناه 😅

یعنی ادم ازروزی ک‌ رابطه داشته باشه اصلا پریودنمیشه؟

نه پنج روزه.ولی به یک بارشک دارم که ببخشید شوهرم.....تقریبا سه چهارهفته پیش بود

حالت خوبه؟۳

۴ هفته پیش رابطه پر خطر داشتی بعدش پریود شدی بعد چرا فکر میکنی حامله ای

یکی از علائم بارداری که زود خودشو نشون میده تکرر ادراره...چیزایی که گفتین ممکنه واسه همه پیش بیاد .. ...

اونم هس ولی من ماه پیش فجیع تکرر ادار داشتم ۱۵ روز هم تاخیر داشتم از اخرم پریود شدم

2706