2410
2553
عنوان

داماد ؛ عروس ول کرد رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 58058 بازدید | 110 پست

وای پراام🤯

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
فکر میکنی فردا میرن تو اجتماع چهارتا ادم ک میبینن فکرشون باز میشه هنوز بچن رفتن تو مشکلات زندگی زندگ ...

شوهر منم ۱۸سالگی ازدواج کرده سرانجام نکشید جدا شد

۲۵ ک شد باعقلش منو انتخاب کرد

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بیچاره😕

مامان دختره میگف دیدم دخترم ادای زنای پخته رو درمیاره گفتم شوهرش بدم. واقعا هم دختره از بچگی مثل زنا رفتار میکرد الان ۱۹سالشه دوتا دختر داره

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍

عروسکاشونم آورده بودن؟😐😐😐😐

من پونزده ساله گی خیلی ساده بودم یا پونزده ساله های الان زیادی  زرنگن؟؟؟؟😕😕😕

گیر کردم تو یه دوراهی تاریک و خفه... هردو راه نفسمو میگیره ازم. نگاه نکن که میخندم شوخی میکنم... دلم پر از درده... هیچکی نمیفهمه چی میکشم. فقط برا فراموش کردن مشکلاتم میام نی نی سایت... توروخدا با دلای پاکتون برام دعا کنین. توروخدا........     

داداش من ۱۵ سالشه هر وقت میره حموم هی باید بهش بگیم کجاتو کیسه بکش یادت نره بند کفششم بلد نیس ببنده مامانم هنو براش لقمه  میگیره  ببره مدرسه بقول خودش ساندویچ بلد نیس بگیره هر وقتم هر کدوممون مریض بشیم تا صبح میشینه گریه میکنه که خدا خوبشون کن 

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2714
مامان دختره میگف دیدم دخترم ادای زنای پخته رو درمیاره گفتم شوهرش بدم. واقعا هم دختره از بچگی مثل زنا ...

رفتار با بزرگ شدن فرق داره

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

من کلا موافق ازدواج تو سن کم نیستم تو سایتم خیلی دعوا کردم در موردش 

ولی تعجب شماا از داماده که ۱۷ سالشه !!!!!

وگرنه اگه همین اقا داماده گل ۲۵ به بالا بود سنش

ولی عروس همون ۱۵ 

همه میگفتنن عههه خوشبختتت بشن فلان بیسان 

چون کلا منطقشون اینه ک دختراا زود به بلوغ فکری و جنسی میرسن!!!

تو سایت داریم نمونه همین عروس خانوم که تو همین سن ازدواج کردن و چهارتا النگو و رژلب زدنو رفت و امد با خانواده شوهرو زندگی کردن میدونن😐😀

فقط فرقش اینه ک اونا با یه بچه ۱۷ ساله ازدواج نکردن!گرچه دوتاش یه چیزه :)

(دوستان به خودتون نگیرید)

2706