1464
1459
عنوان

داماد ؛ عروس ول کرد رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 57072 بازدید | 110 پست

اره خب بچه ها زود خسته میشن 😐

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه بی انصـاف بود کسی که اولیـن بار " زن " را جنس مخالـف نامید❗️زن جنس مکملـی است💕 که اگر نبــود زندگـی به دل هیچ مــردی نمی نشست.💕

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
نگو حالم بهم خورد داداش من ۱۶ سالشه نمیدونه دست چپ و راستش کدومه

نگو اینا عاقل و بالغن

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا
1334
صبح مگه مدرسه ندارن ؟ 

نههههههه نمیرن 

من خودم اصفهانم ولی عروسی مال ترک بود

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه.  دعا کنین به خوبی برگزار بشه .خیلی سختی کشیدم تا به عشقم برسم 

رفته مشقاشو بنویسه😅😅😅😅😅

کاش یوسف میومد عباشو مینداخت رو من بعد که برمیداشت لاغر و خوش‌هیکل میومدم بیرون، میگفتم با من چه کردی یا نبی؟! دنبه‌هایم کو😄😮.......بعضی هاتون فقط قیافتون امروزیه ، وگرنه تو مغزتون یه انسان اولیه با پوشش برگ انجیر نشسته داره باسنشو رو میخارونه !😐✋
1474
آخییی بچه ها زود خسته میشن

😅😅😅

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نینی کوچولوی من سالم بیاد بغلم😍😍😍واسه سلامتی جوجه من اگه دوست داشتین صلوات بفرستین😘😘

هلو از پربازدید سلام میکنم

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 
پسرهفده ساله کاری از دستش برمیاد؟

ددی جونش که هست 

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا

قبلا آمار نشون میداد سن ازدواج بالا رفته کی انقدر اومده پایین ک من خبر دار نشدم فکر کنم فقط و فقط دهه ۶۰ هستن ک مجرد موندن  دهه نودیام که اینطور پیش رفتیم فک کنم نوه دارن😂🤣🤣🤣🤣🤣

1450