1472
1411
عنوان

درجه شعور بعضيا واقعا پایین ه😳😳 انقد لجم گرفت گفتم بنویسم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 8002 بازدید | 293 پست
برادر شوهر عنتر منم دو تا توله ی سیاه گامبو داره ولی دختر من سفیده خیلی زیاد و چشمای درشت و خوشگلی د ...

اون شعور خودش و نشون ميده عزیزم شما ریلکس باش 

بچه ش گناه نداره که فحش ميدی بهش عزیزم 

ديگه هرکس انداره شعورش حرف ميزنه اهمیت نده

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

اوووف چه جوابی  ولی ندارم زبونش و متاسفانه 😞

اسی جون اکه تو این دنیا زبون نداشته باشی کلات پس معرکست

خواهرانه بگمت دوستتو تا خودشو به شوهرت نچسبونده رد کن بره

ظاهرا خیلی شوهرتو خوشگل میبینه

چ حقی داره راجبه شوهرت نظر بده

اون شعور خودش و نشون ميده عزیزم شما ریلکس باش  بچه ش گناه نداره که فحش ميدی بهش عزیزم  د ...

من دفعه ی بعد ببینمش دهنش رو سرویس میکنم ـدو بچه داره سیاه بی ریخت و گامبو .من تا حالا به هیچ کدوم بی احترامی نکردم .به بچه ی من تو فامیل جاریم میگن عروسک.آقا گوه ه

1473

من ودخترامو هرکی میبینه میگع شبیهه خارجیایین

منم میگم ممنون

این خارجی بودن تعریفه    

روزها رفتند و من دیگر  خود نمی دانم کدامینم             آن منِ سرسخت مغرورم  یا   منِ مغلوبِ دیرینم    
برادر شوهر عنتر منم دو تا توله ی سیاه گامبو داره ولی دختر من سفیده خیلی زیاد و چشمای درشت و خوشگلی د ...

چه قدر ذاتت بده دل سیاهی داری که اینجوری راجب یه بچه حرف میزنی واقعا حالم بد شد از خوندن کامنتت

اون امضا هم بردار 

اصلا بچه چهرش ترکیبی از پدرومادر قرار نیست کپی باشه که به خدا نمیدونم چه جوری روشون میشه از این حرفا ...

از پایه و اساس این فرهنگ باید عوض شه 

خوشگلي و زشتی چقد ارزش گذاری مسخره ای 😳

من هميشه از اين میترسم دخترم مغرور شه برای ظاهرش امیدوارم بتونم خوب تربیتش کنم

منم ی دوست اینمدلی دارم باااارها و بااارها دلمو با حرفاش شکونده ولی خب خودشو دوست دیرینه و گرمابه وگلستون من میبینه

منم میذارم پای اینکه شوخی میکنه و چیزی تو دلش نیس.

ولی نمیشه.کاش یروز موفق شیم ی جواب دندون شکن بهشون بدیم😅😅😅😅

1432
من دفعه ی بعد ببینمش دهنش رو سرویس میکنم ـدو بچه داره سیاه بی ریخت و گامبو .من تا حالا به هیچ کدوم ب ...

اااایییییی یکم درست صحبت کن بچه هاچ گناهی دارن.

این چ طرزصحبت کردنه واقعا،؟

مادربودن زیباترین شادی دنیاست ونمیدانی من به خاطرآمدن توچقدربه اشک هایم لبخندمیزنم     خداجونی لطفتوشامل حال ماهم بکن وبذارمنم حس مادرشدن روتجربه کنم.دوست جونیااگه امضامودیدیدبرامون دعامیکنیدکه یه نی نی سالم داشته باشیم

خب به دخترت تو خونه بگو دحترم من و تو ازهمه خوشگلتریم من از همه ماماناخوشگلترم ک دختری مثل ب دنیااوردم بزار ملکه ذهنش بشه...

بچه ها تو این سن یاد میگیرن،کافیه روزی یکباربگی میشه ملکه ذهنش

اون دوستتم بزار کنار.‌.

آرزوهاتوبغل کن  تاخداهست زندگی هست  
عزیزم بچه ها همینن خودشون چون فکرشون رشد نکرده هر حرفی از اطرافیان بشنون تکرار میکنن جواب دخترتو چی ...

نه کلا ميگه وروجک ميگه رژ بزنی خوشگلي وگرنه نه 😛

منم همیشه به مسخره ميگرقتم و شوخی و ميگفتم مهم مهربون بودن عزیزم 

که تاثیرش این بود که تو جواب دوستم اول گفت مامانم از همه دنیا مهربون تره 

ب دوستت بگو یا بهش پیام بده بگو بعضیا ظاهرشون معمولیه ولی باطنشون زیباست مثل من ولی بعضیا ظاهر ...

ای جووونم 

واقعا حرفاي دلم بود که دوس دارم براش بفرستم 

ولی میدونید يه اخلاق بدی دارم نمیخوام ناراحت شه 

همین که باهاش کات کنم خودش بزرگترین حرکت ه 

نمیخوام حاشیه درس کنم فقط نبینمش همین 

مثل من عزیزم

من خداییش همه دوستا و آشناها بهم می گفتن خیلی خوشگلی

خانواده همسرم بورن و چشم رنگی و پسر منم کاملا به اونا رفته

از روز اول هی گفتن شبیه ما شده خوشگل شده همه چیزش به ما رفته شانس آورده

دیگه ازشون بدم اومد

1474
نه کلا ميگه وروجک ميگه رژ بزنی خوشگلي وگرنه نه 😛 منم همیشه به مسخره ميگرقتم و شوخی و ميگفتم مهم مه ...

در راستای این کامنتت دکتر حبشی توی ویدیو های تربیت فرزندش یه حرف جالبی زد میگفت از استعدادهای از بین رفتنی از چهره از لباس و… بچه تون تعریف و تمجید نکنید صرفا نگید دختر قشنگم دختر خوشگلم توجهش رو صرفا به این مقوله جلب نکنید

بچه دوست داره توی اون مساله ای که ازش زیاد تعریف و تمجید میشه رشد کنه وقتی از لباس و تیپش تعریف کنی اون بچه ارزش رو صرفا توی همین مسائل میبینه و میره و بصورت افراطی درگیر مد و لباس میشه وقتی از چهره تعریف کنی توی نوجوانی ممکنه تغییراتی که توی چهره ش رخ میده رو دوست نداشته باشه و فکرش درگیر جراحی و… بشه و…

مهربونی انسانیت دوست داشتن محبت کردن به دوست ها و حیوان ها غذا دادن به پرنده ها تعارف کردن خوراکیش به دوستش و سخاوتمند بودن و گذشت، انجام دادن کارهای شخصیش بصورت مستقل ، کمک کردن و احترام به پدر و مادر و… ویژگی های خوبی هستن که قابلیت اینکه با تعریف و تمجید بیشترشون کرد رو دارن

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!

من دور آدمایی ک بدون فکر و نسنجیده حرف میزننُ خط کشیدم

معمولا اول فک میزنن بعدش یه مکثی میکنن ک تو اون لحظه تازه در حال فک کردن به حرفاشونه !!

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
1450