1507
1411
عنوان

درجه شعور بعضيا واقعا پایین ه😳😳 انقد لجم گرفت گفتم بنویسم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 8017 بازدید | 293 پست
اره منم پسر بزرگم‌خیلی خوشکله هر کی میبینه پسر کوچیکمو میگه این چرا مث پسر بزرگت خوشگل نیس اخه مگه م ...

وای خدا

هر دوتا بچه ت مثل یه تیکه ماهن

چه جوری همچین حرفی میزنن؟ 😐😐😐😐

دردا که این معما شرح و بیان ندارد... #حافظ

خدا لعنت کنه همچین ادمایی رو

چیزی ک خدا افریده زشت نیست زشت اون مغزو زبون اوناست ک میرنجوننت

بیش از 1145 سال  است کسی منتظر 313 مرد است و زمان  همچنان در گذر است...آه... مرد شدن چقدر زمان میخواهد....

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

میرسم  آره نیاز به عمل دارم هم بینی هم ارتودنسی  ولی فعلا نميتونم به خاطر هزینه ش ولی خ ...

منم یه دوست اینطوری دارم که میگه رکم ولی رک بودن ودریده بودن خیلی فرق داره هزاران بار دلمو شکسته باهاش قطع رابطه کردم بازم برگشته چه میشه کرد

امان از دست این ادما چند نفرم به من گفتن پسرت از دخترت خوشگلتره یه بار دخترم شنیده بود طفل معصوم هی خودشو با داداشش مقایسه میکرد دستاشو میذاشت کنار دست داداشش میگفت مامان چرا دست داداشی سفیدتره یا مامان من به کی شباهت میدم 

نکند وقت گنه بند بیاید نفسم
1473

اینبار گفت شوهرت خوشگله بزن تو دهنش ، فکر کنم دوستتون از بی شوهری داره میمیره اگرم متاهله بازم بزن تو دهنش و یبار جلوی شوهرش بگو که همش میگه شوهرم خوشگله، چه بیحیا و دریده شدن بعضیا. این دوستت خطرناکه راهش نده خونه ت چند وقت دیگه ممکنه اون بیرونت گنه از خونه خودت

فدات بشم تو زیباترین مامان دنیایی عین من که وقتی حامله بودم میگفتن تو زیاد خوشگل نیستی کاش به باباش ...

واقعا اگه کسی بهت بگه خوشگل نیستی عین ماست نگاهش میکنی؟؟؟؟نهههههه واقعا بر و برررررر نگا میکنی و قبول میکنی ک زشتی؟؟؟؟؟هیچ کس زشت نیس گل بی عیب خداس 

1334
اره منم پسر بزرگم‌خیلی خوشکله هر کی میبینه پسر کوچیکمو میگه این چرا مث پسر بزرگت خوشگل نیس اخه مگه م ...

الهی بگردم که انقد نازن جفتشون 😍😍

آخه عزیزم شعور خوب چیزی ه که متاسفانه خيليا ندارن 

فلسفه مقابسه رو نمیفهمم 

چرا باید بگن حتما شبیه کیه 

چرا باید حتما بگن یکی خوشگلتر 

خدایا کی این چرت و پرت ها حذف ميشه از فرهنگ مون

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >   ۶۱۷۰۰  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      
میرسم  آره نیاز به عمل دارم هم بینی هم ارتودنسی  ولی فعلا نميتونم به خاطر هزینه ش ولی خ ...

بیخیال عزیزم با این بیشعورم کات کن  بش بگو شکر خدا  اینقدر اخلاقم خوب بوده که دل خوشتبپترین مردو بردم شوهرم معتقده که زیبایی من  از صورتم شروع میشه تا تو قلبم که خیلی بیشتر میشه 😘بچزونش و حسادتشو برانگیز

بعضی ها واقعا بیشعورن ، یکی به خواهرشوهرم گفته بود بچه دومیت شبیه هیچکدومتون نیست حتما تو بیمارستان عوضش کردن ، حالا خواهرشوهر من بیخیاله میخنده من اگه باشم یکی اینطوری بگه سکته میکنم

پسر که توی خونست غصه و غم نداری ، دنیا تو دستای توئه هیچ چیزی کم نداری ،پسر که توی خونست ، خونه پر از امیده ، خدا به هر کسی که شازده پسر نمیده   
من با گریه همه رو تایپ کردم آخه این چه سوالیه واقعا  من همه وجودم بچه مه میمیرم براش بعد همچین ...

الهی

عزیزم اون الان بچه است و فقط حرف ها رو تکرار میکنه

اروم اروم باهاش صحبت کن و بهش بگو که من و بابات هردو قشنگیم و مهمترین چیز اخلاق و مهربونیه ادماست

Dance me to the end of Love...
1403
واقعا اگه کسی بهت بگه خوشگل نیستی عین ماست نگاهش میکنی؟؟؟؟نهههههه واقعا بر و برررررر نگا میکنی و قبو ...

آره متاسفانه من اصلا عزت نفس ندارم واین باعث شده بی زبون باشم

[QUOTE=111589807]کم رفت و آمد دارم در حد چن ماه  دیشب م تولد پسرش بود دعوت کرد [/QUOTE]

کلا دیگه باهاش رفت و آمد نکن....وقتی حرف زدن بلد نیست!!!!!یا مستقیم بهش گوشزد کن دیگه این جوری حرف نزنه

لا حَــــولَ وَ لا قُـــــوَّةَ اِلّا بِالله اَلعَــــليِ العَظيــــــم

ای جانم جفتشون نازن هزارماشالله اونی که اینجوری میگه حسوده 

پسر که توی خونست غصه و غم نداری ، دنیا تو دستای توئه هیچ چیزی کم نداری ،پسر که توی خونست ، خونه پر از امیده ، خدا به هر کسی که شازده پسر نمیده   
فدات بشم تو زیباترین مامان دنیایی عین من که وقتی حامله بودم میگفتن تو زیاد خوشگل نیستی کاش به باباش ...

قربونت بشم چرا اعتماد به نفس و از دست بدی 

من نمیگم زشتم نه ميگم خوشگل 

بیشتر دلم از این شکست تصور بچه م از من و خراب میکنن 

هيچ وقت نگفته بود زشتی انگار تو ذهنش موند اون گفت 

شمام عزیزم به خودت برس و اصلا حرف بقیه مهم نباشه برات 

مهم خودتی 😘

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >   ۶۱۷۰۰  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      
1508