1464
1411
عنوان

درجه شعور بعضيا واقعا پایین ه😳😳 انقد لجم گرفت گفتم بنویسم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 7986 بازدید | 293 پست

وای امان ازین بیشعورااا 

خودتوناراحت نکن

فک نکن زیاد حساس نشی

برایتان اینگونه آرزومیکنم؛آن زمان که درمحشرخدابگویدکه چه داشتی؟حسینسربلندکندوبگوید حساب شد!مهمانمن است....

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

عزیزم واسه دوستت چن کیلو شعور بخر لازم داره

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

بگو البته قیافه ام هرچی باشه به زشتی حرف تو که نیست🙄

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
1473

الان برا من بر عکسه دخترم سبزس خودم سفید هرکی میبینمون میگه دخترت به کی رفته سبزس تو که قشنگ و سفیدی دخترمم خودش پشتم قائم میکنه منم میگم کی گفته دنیا به این خشکلی کی گفته زشته این حرفا چیه که میزنین دخترمم با ذوق نگام میکنه منم دلم برا حرکت دخترم کباب میشه 

خدایا برا همه داده هات شکر 😍

و از همه مهم تر اگه جات بودم حتی یک ثانیه هم تو قطع رابطه با اون ادم به ظاهر دوست تردید نمیکردم.

یعنی چی اخه؟

کاملا معلومه از حسادت داره میترکه خواسته تلافیشو سر تو دربیاره...

مدیونی باهاش قطع رابطه نکنی

این ادم خیلی بی شعوره

دردا که این معما شرح و بیان ندارد... #حافظ

به شدت موافقم، من و مامانم خیلی شبیه همیم فقط من لاغرم و مامانم تپلی، خواهر کوچیکم مثل مامانم تپله، همیشه همه میگن تو اصلا شبیهشون نیستی، خواهر کوچیکت بیشتر شبیه مامانته،با اینکه میدونم مزخرف میگن ولی بازم به دل آدم میاد، کاش یاد بگیریم تو مسائلی که بهمون ربطی نداره دخالت نکنیم

1449

استاد من بچشو بعضی روزا میاورد دانشگاه خیلی رک سر کلاس گفت لطفا بچه من رو تو سالن یا کلاسا میبینین بهش نگین چه پسر نازی!!!!میدونم لطف دارین ولی بگین چه پسر مثلا مودبی!!!!شما هم تعارف رو بزار کنار

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
به خودت برس ارایش کن  اگه لازم بود عمل کن  البته اگه خودت ناراصی از چهرت

میرسم 

آره نیاز به عمل دارم هم بینی هم ارتودنسی 

ولی فعلا نميتونم به خاطر هزینه ش

ولی خب من خودم به شخصه به این معتقدم به چیزی که دست خودم نبوده نباید مسخره کرد 

پس دل پاک و مهربونی چی ميشه اين وسط فقط ظاهر 

تازه ميگم من واقعا زشت نیستم معمولی م 😳

1474

منم از بچگی اینا رو خیلی شنیدم که به مامانم میگفتن چرا انقدر خودت خوشگلی و دخترت زشته... به کی رفته ...

من همیشه خود زشت پنداری دارم بخاطر حرف اون احمقا در صورتیکه چهرم تغییر کرد و شبیه مامانم شدم اما هیچ وقت اعتماد بنفس ندارم

واقعا مردم بیشعوری داریم درصد زیادی ... نه همه

عزیزم واقعا مزخرفن این جور سوالا اه اعصابم خورد شد

من با گریه همه رو تایپ کردم آخه این چه سوالیه واقعا 

من همه وجودم بچه مه میمیرم براش بعد همچین چیزی بگن جلوي بچه 

تازه طفلی اولش گفت مامانم مهربون تره از همه که خیلی م دلم نشکنه مراعات کرد

1450