1507
1520
عنوان

درجه شعور بعضيا واقعا پایین ه😳😳 انقد لجم گرفت گفتم بنویسم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 8021 بازدید | 293 پست

هیچ خودتو ناراحت نکن تو با صدای رسا بگو منم خیلی خوشحالم شبیه باباش هستش یه برادر زاده دارم ۹۹/۹ درصد همه میگن شبیه باباش هستش دختره هی میگن چقد خوشگله زن داداشم هم تایید میکنه خوشحال میشه میاد براش اسفند دود میکنه میگیم شبیه تو میگه اصلا به من نرفته شبیه باباش هستش دومی هم همینطور میگیم شبیه تو زیر بار نمیره میگه شبیه باباش هستش تو هم اصلا به روت نیار و تایید کن هر کسی به اندازه خودش زیبا هستش بعضی‌ها حسودیشون بهت میشه که اونطوری میگنن 

استاتر دلم میخواد بچتو ببینم میشه عکسشو بزاری؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر  بعدش بیا عطر بزن و یه چای دم کن کنار پنجره بشین و چایتو بخور💜                                                             ارامش از این بالاتر؟                

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

از پایه و اساس این فرهنگ باید عوض شه  خوشگلي و زشتی چقد ارزش گذاری مسخره ای 😳 من هميشه از اي ...

اگه میتونی عکسشو بفرست  

پسر که توی خونست غصه و غم نداری ، دنیا تو دستای توئه هیچ چیزی کم نداری ،پسر که توی خونست ، خونه پر از امیده ، خدا به هر کسی که شازده پسر نمیده   

بچه منم به میگفت مامان چرا زنعمو خوشکله تو زشتی.من میخندیدم روبچگی میگفت.قیافه من وزنعموش در یه حده بعد یه مدت ازش پرسیدم من خوشکلترم یا زنعمو گفت معلومه تو

از حرف بچه ناراحت نشو برا بچه ها مادر هر قیافه ای باشه خوشکلترین وبهترین زن دنیاست

1473

به نظرم این مسئله رو با شوهرتون در میون بزارید، که شمارو تو‌‌خونه خانم خوشگلم یا این چیزا صدا بزنه ، دختر بچه ها از پدراشون بیشتر یاد میگیرن

مرا عهدیست با شادی، كه شادى آن من باشد  
اولین تاپیکی هست که پست وناراحتیتون به نظرم کاااااملا منطقی اومد فقط میتونم بگم بمیرم واسه حِسِت ا ...

خدا نکنه عزیزم مهربون😘

واقعا از ته دلم ناراحت بودم موقع تایپ کردم و گریه میکردم 

ولی به حرف دوستام گوش کردم و فعلا قطع ارتباط کردم باهاش و شاید نگم ازش چرا ناراحتم ولی ديگه دوس ندارم ببينمش 

دخترمم امروز باز يه چيز تو همون مایه ها گفت و منم با خونسردی گفتم عزیزم منم قشنگم که شما قشنگ شدی ديگه عزیزم و کلی خودم و پیشش بالا بردم 

و کلی حالم خوب بود و بچه کلی ذوق کرد

این روش به نظرم خیلی بهتره تا بشينم غصه بخورم چرا همچین حرفی زد.

انشاالله که ديگه کسی دل کسی و نشکنه😊

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >   ۶۱۷۰۰  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      
8
سلام من دکتری دارم و استاد دانشگاه علوم پزشکی هستم. به هرکی این حرف رو میزنه بگید از نظر ژنتیک، نط ...

سلام عزیزم 

مساله من شباهت نبود چون عادت کردم و مهم نیست 

در کل من چون چهره م با بچگی م فرق کرده نمیتونن تصور کنن شبیه منه با چشم های رنگی 

اینکه گفت مامانت زشته بهم برخورد که چقد رو بچه تاثیر داره 

اتفاق عاشق اینم شبیه پدرشون باشن همه بچه هام

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >   ۶۱۷۰۰  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      
انقد گفتن واای بچه شما چی بشه چقد ناز بشه چشم رنگی و سفید میشه که اصلا بچه دار نمیشیم حالا هم اگه بش ...

آدم از سن بالاها توقع بیشتر داره که متاسفانه ندارن بعضيا همون شعورم.

منم هرکس جلوي مادر شوهرم ميگه چقد شبیه بچگی عمه شه قنج تو دلش آب میکنن و.تایید میکنه خب يه کم بگي شبیه منم هست به کسی بر نميخوره والا

به نظرم این مسئله رو با شوهرتون در میون بزارید، که شمارو تو‌‌خونه خانم خوشگلم یا این چیزا صدا بزنه ، ...

همیشه ميگه ولی بچه ست ديگه شاید حرف بقیه براش مهم تر اومده 

شايدم بزرگ شد بهتر شد الان که خیلی کوچیکه و سعی میکنم با صحبت باهاش حل کنم که رو حرف بقیه زیاد اهمیت نده