1464
1411
عنوان

درجه شعور بعضيا واقعا پایین ه😳😳 انقد لجم گرفت گفتم بنویسم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 7995 بازدید | 293 پست
می دونی چیه  انقدر تو این سایت میبینم تاپیک این خوشگلتره اون زشت تره و این چیزا میبینم دیروز ب ...

جالبیش اینه مظلومانه تاپیک میزنن به -نظرتون من زشتم یا من بدتیپم چون مثلا مادرشوهرم گفته بد تیپی، بعد یه عکس اتلیه ای میذارن بقیم به به و چه چه کنن،اینم یه جور روش بالا بردن اعتماد به نفس کاذبه

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

جالبه خودش و خیلی با نمک ميدونه  واقعا به خاطر همین رفتارش م شده سعی میکنم کمتر ببینمش

حرف دخترتو بهش بگو.و بگو از بس جلوش این حرفو زدی ملکه ذهن بچم شده و خیلی از دستت ناراحتم.بهتره کمتر همو ببینیم،خودش میگیره منظورتو که نمیخوای رابطه داشته باشی.

دوستان عزیزخواهش میکنم برای خونه دار شدنم یه صلوات مهمانم کنید،ان شاالله به همه خواسته های قلبیتون برسید.التماس دعا دارم.😇ساراسیفم😀
عزیزم ادرس کانالشو داری ؟؟ 

نمیدونم کانال داره یا نه من ویدیو هاشو از سایتش دانلود میکنم سرچ کن مجتمع شاهدان سایت دکتر حبشی همه ویدیوهاش هست

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!
1436

یک عده سر سوزن شعور ندارن اصرار دارن تو همه چی دخالت کنن

مثل همکار من زن گنده دو تا دختر نزدیک سی ساله داره اندازه گاو شعوور نداره

یکسره در حال نیش زدنه

خدا لالش کنه من از پس جواب دادن و بستن دهنش برنمیام

من چهره ی خوبی دارم چشمام هم رنگیه.

پسرم رو هرررررررررکی میبینه میگه وااااای این چرا هیچیش به تو نرفته ..فکر کن چقدددددر بیشعورن ک جلو بچم این حرفارو میزنن

منم خسته شدم از حرفاشون خیلی دلم شکسته خیلی

زیباترینِ خاطره..پاییزِ پشت پنجره..خواستم بدونی این روزا..حالِ من از تو بددددترِ
منم یه دوستی دارم همینه عادتش هی میگه خوبه بچت به مامانت اینا نرفته میگه دماغ دخترت خدا روشکر به مام ...

وای یه عده واقعا چقدر موذی و بد ذاتن. خوب کردی رابطه اتو باهاش قطع کردی

بچگیه من برعکس دختر شما بود.مامان من خوشگله و خواهر کوچیکم شبیه مامانم بود از بچگی.من سبزه بودم.همیی ...

همین ش سختمه چرا باید حرف دیگران انقد رو بچه تاثیر بزاره 

فقط باید دعا کنم شعور بده به این جور آدما 

من چهره ی خوبی دارم چشمام هم رنگیه. پسرم رو هرررررررررکی میبینه میگه وااااای این چرا هیچیش به تو نر ...

سرشون مياد عزیزم 

باور دارم این و 

دل شکستن خیلی بده و دل خودشون م ميشکنه يه روز 

1447
الهی بگردم که انقد نازن جفتشون 😍😍 آخه عزیزم شعور خوب چیزی ه که متاسفانه خيليا ندارن  فلسفه ...

از این مقایسه ها متنفرم من اصلا شبیه مامانم نیستم و کپ مادرشوهرمم (دختردایی پدرمه) امکان نداره جایی برم نگن واااای انگار مادرته شوهرت انگار برادرته چرا شکل مامانت نیستی مادرشوهرمم این وسط پیاز داغشو زیاد میکنه آره مادرش نزاییدش انگار رو مخمه این حرفا بیچاره مادرم مثلا خودشو قشنگ میدونه مادر منومعمولی

واحد اندازه گیری انسانیت دست هاییست که گرفته ایم گره هایی است که از مشکلات دیگران باز کردیم دل هاییست که بدست آوردیم.❤

چ دوست بیشوری

من زنده بودم اما انگار که مرده بودم...از بس که روزها را از نو شمرده بودم..یک سال دور و تنها ,تنها به جرم اینکه  او سرسپرده میخواست اما منننن❤ دل سپرده بودم❤
1474

انقد گفتن واای بچه شما چی بشه چقد ناز بشه چشم رنگی و سفید میشه که اصلا بچه دار نمیشیم حالا هم اگه بشیم مثلا بچه طفلک یکم سبزه باشه میخوان بگن به کی. رفته چقد زشت شده شما پدر مادرش نیستین اولین بی فرهنگیم که به بچه ها میگه زشت مادرشوهرمه هرچی میگم تو روی طرف نگو بچت زشته دلش میشکنه ظاهر بین نباش انقد یکم پخته باش بچه هاتم یاد بگیرن نمیره تو کتش

واحد اندازه گیری انسانیت دست هاییست که گرفته ایم گره هایی است که از مشکلات دیگران باز کردیم دل هاییست که بدست آوردیم.❤

منم یه دوستی داشتم همش در مورد بچه هام حرف میزد یه بار میگفت حنا چقدر چاقه بچم تا دو ماه غذا نمیخورد بهم میگفت مامان میگن من چاقم منم با دوستم قطع ارتباط کردم به بچمم گفتم دیگه جوابشو نده

1331