2733
2734
فقط توروخدا پیش هرکی میری برو مطبش بشین با مریضا صحبت کن ببین چقذر راضی هستن مثل من پشیمون نشی

کجا رفتی

هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که اتفاق نیفتد پس میخواهم و بدست می آورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کجا رفتی

پیش دکتر اشرفی تو کلینیک بهمن روبروی پارک ساعی پرسنل مزخرف دکتر مزخرف فقط بینی های استخونی عمل میکن مرد و بینی گوشتی و بینی کج و گنده عمل نمیکنه انقدر زرنگ خواهر من گوشتی بود عمل کرد خراب شد مال من خراب شد ی منشی هم گذاشته ابله بینی شو گند زده بهش من تلفنی وقت گرفتم خواهرم گفت دکتر خوبیه برو بدون رفتن پیشش رفتم اتاق عمل بخاطر شغلم

پیش دکتر اشرفی تو کلینیک بهمن روبروی پارک ساعی پرسنل مزخرف دکتر مزخرف فقط بینی های استخونی عمل میکن ...

آخه چه بد چه انتخاب سختیه

2738
چقدر میخوای هزینه کنی اگ مشکل هزینه نداری برو پیش شوهر شیلاخداداد میگن کارش خوبه

خیلی گرونه

ببین من رفتم مطب کوچک زاده همه راضی بودن ولی من خوشم نیومد خودشم خیلی مهربون بود

من که میگم بجای عمل دماغ برو کد آنلاین بورس بگیر باهاش عرضه اولیه بخر هم سود میکنی هم سرگرم می شوی.

از فکر عمل دماغ هم میای بیرون.

دماغ هر کسی مناسب صورتش است.

هر کی هم عمل کرده بیشترشون ناراحتند که هدفشون چیز دیگه ای بوده اما یه چیز دیگه شده.

بعد عمل نمیشه کاری کرد.

اگر دماغ شما خوبه چکارش داری.

عمل دماغ برای انحراف بینی شکستگی یا موارد خاص خوبه.

بنظرم فقط پولت هدر میرود.

من ندیدم کسی تا حالا راضی باشه از عمل دماغ

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.