2410
2553

وای امروز بابا و مامانمو داداشام تو پذیرایی بودن 

من رفتم از اتاقم کتمو بیارم نشون بدم بگن خوبه یا ن 

رفتم آوردم اصن نمیدونم داشتم به چی فکر میکردم 

یهو اومدم بگم کتم قشنگه ؟ 

بلند گفتم کو...م قشنگه ؟ یهو خونه ساکت شد 😐🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ وای تاحالا در این حد آب نشده بودم 

مامانم که اصن مات نگام میکرد ، بابامم الکی خودشو زد به اون راه که نشنیده ، یکدوم از داداشامم رفت اتاقش ، اون یکی گفت اصنم قشنگ نیس برو گمشو 😢😭

دیگه روم نمیشه از اتاق بیام بیرون 

خدایا مرسی که بهترینا به سمت خودم و خانوادم جذب میشه ❤️

کاش من بودم میگفتم جووووون خیلی قشنگه😂😂😂😂

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ولی خیلی خنده دار بود من برا چکش گفتن همیشه استرس دارن

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2714
کاش من بودم میگفتم جووووون خیلی قشنگه😂😂😂😂

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

اره اون روز بعد شيفت خسته بودم يكى از همكاراى شوهرم رو تو اسانسور ديدم خواست بره بيرون گفت با اجازه گفتم سلامت باشيد!!! بش فك ميكنم دوست دارم دهنمو گل بگيرم الان با خودش ميگه عقب مونده س اين

2706