1472
1411

وای امروز بابا و مامانمو داداشام تو پذیرایی بودن 

من رفتم از اتاقم کتمو بیارم نشون بدم بگن خوبه یا ن 

رفتم آوردم اصن نمیدونم داشتم به چی فکر میکردم 

یهو اومدم بگم کتم قشنگه ؟ 

بلند گفتم کو...م قشنگه ؟ یهو خونه ساکت شد 😐🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ وای تاحالا در این حد آب نشده بودم 

مامانم که اصن مات نگام میکرد ، بابامم الکی خودشو زد به اون راه که نشنیده ، یکدوم از داداشامم رفت اتاقش ، اون یکی گفت اصنم قشنگ نیس برو گمشو 😢😭

دیگه روم نمیشه از اتاق بیام بیرون 

خدایا مرسی که بهترینا به سمت خودم و خانوادم جذب میشه ❤️

کاش من بودم میگفتم جووووون خیلی قشنگه😂😂😂😂

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1436

ولی خیلی خنده دار بود من برا چکش گفتن همیشه استرس دارن

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

ولی من میدونم داشتی به چی فکر میکردی   

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود                                                                                                              تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم                     تیکر تولد یه عشق❤      و البته خوش هیکل شدنم و رسیدن به وزن هدف   
1447

اره اون روز بعد شيفت خسته بودم يكى از همكاراى شوهرم رو تو اسانسور ديدم خواست بره بيرون گفت با اجازه گفتم سلامت باشيد!!! بش فك ميكنم دوست دارم دهنمو گل بگيرم الان با خودش ميگه عقب مونده س اين

1476

واسه تبت نام دانشگاه رفته بودم وقت تموم شده بود مسئول ثبت نام داشت میرفت واسه ناهار منم التماس کنان میگفتم اقا توروخدا منو بکن بعد برو توروخدا من خیلی عجله دارم...دوستام که سکته رو زدن از خنده ولی من‌ همچنان التماس میکردم که توروخدا منو بکن بعد برووووو🤣🤣🤣

دوست دارم خدای مهربونم  
1331