1507
1411
عنوان

مامانا بچم تب داره لطفا بیایین

103 بازدید | 16 پست

ساعت10بهش2سی سی ایپورفن دادم تبس قط نشده الان شیافش بذارم قبلش هم سیتریزین دادمش موندم چیکارکنم 1سالو8ماهشه

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم

اره براش شیاف بزار 

دخترمن استامنوفن بیشتر بهش میاره و زودتر تب شو میاره پایین تا ایبروفن

شده از درد بخندی  که نبارت چشمت؟؟؟؟؟من در این خنده پر غصه مهارت دارم!!!!!!💔

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1473
1334
چرا استامینوفن نمیدی زیر 3 سال پروفن ممنوعه 5 سیسی فک کنم باید بدی  یه جدول داره روی دارو

اها استا اثرندار براش

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم
1474

تبش بالا39 رفت ایشالا که نمیره .اگت شد یه دیکنوفتاک  کودکان بزن بذاش ببرش بیمارستان

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منمو این صنمو عاشقی وباقی عمر...تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن ب خاسته منو پسرمه.😎👶👶                 خدایا محمدوخودت دادیش خودتم مواظبش باش😘😘💗💖                               (   از هیچ چیز نترس دقیقا همون سرت میاد.)                          من یه مادر قوی هستم.هیچ چی منو از پا درنمیاره...                     فقط خدایا تو رو ب خودت قسم کوتاه بیا.یکم زیادی غم دارم😣😣😣😰😰😰😒😒😒      انقدر زجرکشیدم ز جهان سیرشدم صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم..😫.میشه یه صلوات برای رسیدن ب خاستم بفرستید.اخه تیکرم داذه ب پایان میرسه و من ب خاستم نرسیدم.😢😢😢😢    امروز 11. اذر98  هجده هفته داریم ب پایان رسیدن تیکرم. خدایا یافاطمه زهرا.یا حضرت عباس.یاامامرضا که محمدم هدیه خودت بوده منو ب ارزوم برسون.متنفرم از نگاهای پراز حرف مردم.از درگوشی حرف زدناشون..از تیکه انداختناشون.خدایا خاسته من چیزیه که همه دارنش برای تو سخت نیست..💞💞💞