1507
1482
عنوان

مامانا بچم تب داره لطفا بیایین

103 بازدید | 16 پست

ساعت10بهش2سی سی ایپورفن دادم تبس قط نشده الان شیافش بذارم قبلش هم سیتریزین دادمش موندم چیکارکنم 1سالو8ماهشه

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم

اره براش شیاف بزار 

دخترمن استامنوفن بیشتر بهش میاره و زودتر تب شو میاره پایین تا ایبروفن

شده از درد بخندی  که نبارت چشمت؟؟؟؟؟من در این خنده پر غصه مهارت دارم!!!!!!💔

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436
1334
چرا استامینوفن نمیدی زیر 3 سال پروفن ممنوعه 5 سیسی فک کنم باید بدی  یه جدول داره روی دارو

اها استا اثرندار براش

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم
1474

تبش بالا39 رفت ایشالا که نمیره .اگت شد یه دیکنوفتاک  کودکان بزن بذاش ببرش بیمارستان

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منمو این صنمو عاشقی وباقی عمر...تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن ب خاسته منو پسرمه.😎👶👶                 خدایا محمدوخودت دادیش خودتم مواظبش باش😘😘💗💖                               (   از هیچ چیز نترس دقیقا همون سرت میاد.)                          من یه مادر قوی هستم.هیچ چی منو از پا درنمیاره...                     فقط خدایا تو رو ب خودت قسم کوتاه بیا.یکم زیادی غم دارم😣😣😣😰😰😰😒😒😒      انقدر زجرکشیدم ز جهان سیرشدم صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم..😫.میشه یه صلوات برای رسیدن ب خاستم بفرستید.اخه تیکرم داذه ب پایان میرسه و من ب خاستم نرسیدم.😢😢😢😢    امروز 11. اذر98  هجده هفته داریم ب پایان رسیدن تیکرم. خدایا یافاطمه زهرا.یا حضرت عباس.یاامامرضا که محمدم هدیه خودت بوده منو ب ارزوم برسون.متنفرم از نگاهای پراز حرف مردم.از درگوشی حرف زدناشون..از تیکه انداختناشون.خدایا خاسته من چیزیه که همه دارنش برای تو سخت نیست..💞💞💞