1676
1605
عنوان

مامانا بچم تب داره لطفا بیایین

105 بازدید | 16 پست

ساعت10بهش2سی سی ایپورفن دادم تبس قط نشده الان شیافش بذارم قبلش هم سیتریزین دادمش موندم چیکارکنم 1سالو8ماهشه

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

برای بچه ها همیشه استامینوفن استفاده کنید به جای ایپوبروفن...

الان براش شیاف بذار حوله ی ولرمم بذار رو شکم و روناش.

ولرم باشه نه سرد

طرف ما شب نیست🌸چخماق ها کنار فتیله بی طاقتند🌸خشم کوچه در دست توست🌸در لبان تو🌸شعر روشن صیقل میخورد🌸من تو را دوست میدارم و شب از ظلمت خود وحشت میکند.
1665
چرا استامینوفن نمیدی زیر 3 سال پروفن ممنوعه 5 سیسی فک کنم باید بدی  یه جدول داره روی دارو

اها استا اثرندار براش

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم

تبش بالا39 رفت ایشالا که نمیره .اگت شد یه دیکنوفتاک  کودکان بزن بذاش ببرش بیمارستان

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌