1472
1459

هیچی باپیازتفت میدم فلفل سیاه وزردچوبه و نمک میزنم ومیپزه ومیتخیم☺️😋

وزن فعلی 82👈هدف اول 75👈هدف دوم👈70👈هدف سوم 65👈هدف چهارم 60،خیییلی تلاش کردم دکتررفتم توخونه رژیم گرفتم تاحالا نشده.... ولی عیب نداره ازاین ب بعد میتونم چون خیییلی اذیت میشم توهرشرایطی... من مییییتوووونم💪💖

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1436

من برای اولین بار از رو دستور اینترنتی امشب تمیزش کردم اساسی .فردا میپزم، بازم از رو نت .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
1447

یه بار بذار بجوشه آبش رو خالی کن دوبازه بشور با کلی پیاز تفت داده شده و رب و ادویه بذار زودپز کامل بپزه و آبش تقریبا کشیده بشه

بعد با روغن کمی سرخ کن 

ما بهش لوبیا هم میزنیم

هر شهرتیم  شانیم سنسن                                           جانان آیری جانیم سنسن

من سیرابی رو با آش ترخینه خیلی دوست دارم 

سیرابی و پیاز جدا پخته میشه اشم جدا

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه با دلای پاکتون برای حاجتم یه صلوات بفرستید؟❤️❤️

واااای به به

بندازباپیازریزتو زود پز فلفل بزن والبته نخود

وقتی نرم نرم شد نمک وپودر لیمو بزن بذارجا بفته وبخور

به به

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
نخود نمیریزی ؟

نه 

وزن فعلی 82👈هدف اول 75👈هدف دوم👈70👈هدف سوم 65👈هدف چهارم 60،خیییلی تلاش کردم دکتررفتم توخونه رژیم گرفتم تاحالا نشده.... ولی عیب نداره ازاین ب بعد میتونم چون خیییلی اذیت میشم توهرشرایطی... من مییییتوووونم💪💖

شمام پرزاشو میکنید،؟

یه جا دیدم پخته شو پر پرز بود .ولی تو این دستور همه رو کندم با کمک آب جوش

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
1476

یه بار بجوشون بریز بیرون‌

بعدش پیاز درسته و چندتا حبه سیر بزار داخلش و بزار چند ساعت خوب با شعله کم بپزه.وسطای پخت نمک و فلفل و زردچوبشو بزن.

نوش جان😍😋😋😋

پرسپولیس...مگه از اسم تو قشنگتر تو این دنیا هست؟😊...جونِ دلم قهرمانیت مبارکت باشه😍نوش جون هممون😌...چقد قشنگه لحظه ای ک جامو تقدیمت میکنن...هوادارا جیغ و سوت میزنن..بعضیا ناراحت😒و من غرق در گریه و خنده😢حالمو نمیفهمم..اما میدونم ک نمیخام اون لحظه تموم شه...میخام زمان متوقف شه و من غرق تماشای ابهت تو باشم...از نظر من آسمونم سرخش قشنگ تره😍😍پرسپولیسم باش و بمون ک من با تو نفس میکشم😔😔
یه بار بذار بجوشه آبش رو خالی کن دوبازه بشور با کلی پیاز تفت داده شده و رب و ادویه بذار زودپز کامل ب ...

چرا آبشوبریزه؟ دستو منم ببین امتحان کن خیلی خوبه

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

اول ک قشنگگگگگ بشور ، ریز ریز کن با پیاز و نمک و زردچوبه بزار بپزه 

با قلم و استخون  هم میشه پخت چرب میشع یکم و خوش طعمه

میشه لطفا واسه مشکل مالیمون صلوات بفرستید خیلی تو فشاریم😞                                         گل آبی سابق هستم . نی نی یار لطف کردن منو قطع کاربری کردن😒
1450