2726
عنوان

حلقه نامزدی تو را خدا بیاین دوستان

378 بازدید | 44 پست

بچه ها تو را خدا برام دعا کنید چندماه از خاستگاریم گذشته ولی هنوز نتونستیم حلقه بخریم برای رسمی کردن نامزدیمون یه مقدار پول هم پس انداز داشتیم رفت برای خرابی ماشین دوتا وام خونگی هم دارم هنوز اسممون در نیومده تو را به قران برام دعا کنید یه صلوات هم مهمونم کنید که این ماه اسمم برای یکی از قرعه ها در بیاد خسته ام از بس همه پرسیده که چی شد مگه نامزدی تون رو رسمی نکردین  

خوش قلب ها یه صلوات مهمونم میکنید برای حاجت هام؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نقره بخر

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

عزیزم انشاالله مشکلتون حل میشه نگران نباش 

خدای نکرده نشد هم نقره بخرین و رسمی کنین پول دستتون اومد طلا میگیرین

اینجا یه خانواده ی بزرگیم پس باهم مهربون باشیم و بی احترامی نکنیم😘

بابا استیل بگیر...کپ طلا سفیده کسی متوجه نمیشه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

عزیزم این شرایطو پذیرفتی دیگه؟؟؟؟؟؟ 

اگه ۱۰۰٪ امادگیشو داری قبول کن ، حلقه ی نقره هم‌می تونی بخری ، ولی حس می کنم زیاد روحیت با این مدل سازگار نیست

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2706