2410
2553

پس چرا دکتر نامردم به من B6نداد اتقدر حالت تهوعم شدید بود که هیچی نمیتونستم بخورم

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خوبه بخور منم هفته دهم هستم تازه امروز یکم حالم خوب بودمن آمپولاشونو هم میزنم

مرسی گلم 😘 دکتر بهم گفت دمیترون نخور یبوست میاره. یه روز نخوردم داشتم میمردم از تهوع. مجبورشدم حداقل روزی یه دونه دمیترون با ب6بخورم 

2456

ویتامین ب6 را داری بیخودی میخوری . واقعا هیچ تاثیری نداره.من که در بارداری اول میخوردم انگار هیچی نمیخوردم . اگر بهتر میشی برای دمیترونه . من در بارداری دوم تا ماه هشتم دمیترون میخوردم .

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》

فقط دمیترون را دریاب که عالیه . 😉

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》

من بچه هام هم الان حالت تهوع میگیرن دکتر ب6 میده بهشون میدم هیچ تاثیری نداره لعنتی ...خودم میرم دمیترون میخرم براشون.  موندم کی کشف کرده که ب6 برا تهوع خوبه ...😤

2714

اتفاقا بدنی که سرشار از ویتامینای گروه b هست کمتر تهوع میگیره.

دکتر من ب6 روزانه داد و هفته ای یه بار نوروبیون و ب12

الحمدلله رب العالمین اصلا به حالت تهوع و اینا دچار نشدم و ویار نداشتم

به حدی که هیچ کس تا 4 ماه نفهمید من باردارم

دخترک و پسرکم تمام دارایی من