1464
1411

نه خوبه بخور منم هفته دهم هستم تازه امروز یکم حالم خوب بودمن آمپولاشونو هم میزنم

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همیشه باخدابمان…چترپروردگاربزرگترین چتردنیاست.                                          کاربرقدیمی سال۹۶😊😊

پس چرا دکتر نامردم به من B6نداد اتقدر حالت تهوعم شدید بود که هیچی نمیتونستم بخورم

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی دو نیمه س نیمه اول درانتظار نیمه دوم ونیمه دوم درحسرت نیمه اول...
نه خوبه بخور منم هفته دهم هستم تازه امروز یکم حالم خوب بودمن آمپولاشونو هم میزنم

مرسی گلم 😘 دکتر بهم گفت دمیترون نخور یبوست میاره. یه روز نخوردم داشتم میمردم از تهوع. مجبورشدم حداقل روزی یه دونه دمیترون با ب6بخورم 

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

ویتامین ب6 را داری بیخودی میخوری . واقعا هیچ تاثیری نداره.من که در بارداری اول میخوردم انگار هیچی نمیخوردم . اگر بهتر میشی برای دمیترونه . من در بارداری دوم تا ماه هشتم دمیترون میخوردم .

سفارشتان میكنم به ياد مرگ‏ باشيد و از آن كمتر غفلت نماييد. چگونه غافل مىیمانيد از چيزى [مرگ] كه از شما غافل نيست و چگونه طمع می‏بنديد به چیزی [دنیا] كه شما را مهلت نمی‏دهد؟!».   امیرالمومنین حضرت علی (ع)
1473

فقط دمیترون را دریاب که عالیه . 😉

سفارشتان میكنم به ياد مرگ‏ باشيد و از آن كمتر غفلت نماييد. چگونه غافل مىیمانيد از چيزى [مرگ] كه از شما غافل نيست و چگونه طمع می‏بنديد به چیزی [دنیا] كه شما را مهلت نمی‏دهد؟!».   امیرالمومنین حضرت علی (ع)

من بچه هام هم الان حالت تهوع میگیرن دکتر ب6 میده بهشون میدم هیچ تاثیری نداره لعنتی ...خودم میرم دمیترون میخرم براشون.  موندم کی کشف کرده که ب6 برا تهوع خوبه ...😤

اتفاقا بدنی که سرشار از ویتامینای گروه b هست کمتر تهوع میگیره.

دکتر من ب6 روزانه داد و هفته ای یه بار نوروبیون و ب12

الحمدلله رب العالمین اصلا به حالت تهوع و اینا دچار نشدم و ویار نداشتم

به حدی که هیچ کس تا 4 ماه نفهمید من باردارم

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35