2410
2553
عنوان

آیا من حق دارم موجودی رو ناخواسته به این دنیا بیارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 38 پست
ای خداااا  یکی مثل شما و حرفاتون یکی مثل من چند سال در حسرت بچه دار شدن😭😭😭😭

منم همین طور

انشاالله خیلی زود باردار بشین. التماس دعا

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شما که انقد برا اینده برنامه داشتی 

به این فکر نکرده بودی؟

منم ناخواسته باردار شدم ولی چون برنامه ای نداشتم برا ایندم نگهش داشتم و الان برای داشتننش هزاران بار خدا رو شکر میکنم 

حق با شما ست در صورتی که حواست جمع باشه تا نطفه ای تشکیل نشه 

اگه شد به هیچ عنوان حق نداری حق حیات رو از انسانی که میتونه زندگی کنه بگیری

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2714
کاااملاً موافقم . فقط زمانی حق داریم یه انسان جدید رو به این دنیا بیاریم که خیالمون از زندگی و آیندش ...

دقیقا همینه من روزی هزارتا حرف میشنوم ک سنت داره میره و ال میشه بل میشه اما ب یه وررم نیست تا مطمئن نشم نمیارم،

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

توی دین هم اجباری برای بچه دار شدن نیست

ولی بچه به زندگی متاهلی رنگ و جهت میده و باعث تداومش میشه

من ک فک نمیکنم زندگی بی بچه زندگیه شادی باشه یا بشه

هرکی این متنو خوند و باردار نمیشه ان شاء الله به زودی خدا صاحب فرزندش کنه

منم كاملاااااااااا ناخواسته باردار شدم به هيييييچ عنوان نميخواستم سختيم كشيدم ولي حق خودم نديدم كه به ادمو بكشم اصلا به اسلام و گناه و اينا كاري ندارم از نظر انساني درست نيست 

دقیقا همینه من روزی هزارتا حرف میشنوم ک سنت داره میره و ال میشه بل میشه اما ب یه وررم نیست تا مطمئن ...

آفرین به شما که در حق خودت و یه موجود بی گناه ظلم نمیکنی .‌بذار هرکس هرچی میخواد بگه. قرار نیست ک همه با بچه دار شدن به کمال برسن شاید یکی اصلا دلش نخواد بچه دار شه. 

یه عده بچه رو واسه دل خودشون میارن و اصلا فکری راجع به زندگیش نمیکنن

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
2706