1464
1411

خیلی دلم گرفته بچه هااااا

امشب خبر ازدواج یکی از دوستامو شنیدم نه اینکه چون ازدواج کرده ناراحتم چون خدا حاجت منو نمیده دلگیرم

تمام اون دوستام که با عشق شون مشکل داشتن رابطه هاشون اوکی شد 

اما من... 😢😢😢

ترو خدا نیاید بگید به صلاح نیست و اینا اگر اینو میخواید بگید کامنت نکنید

نپرسید چی شده چون نمیتونم بگم ک چرا فاصله افتاده

خیلی دلم گرررررفته 😭😭😭😭

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1436
خیلی دلم گرفته بچه هااااا امشب خبر ازدواج یکی از دوستامو شنیدم نه اینکه چون ازدواج کرده ناراحتم چون ...

از کجا میدونی اونهمه مشکل مقطعی حل نشده باشه، و بعدها تو زندگیشون خودشو نشون بده؟

جاهای خالی زندگی آدما مثل یه درد مزمنه، با دوستات میری بیرون، سرکاری سرت شلوغه، میری مسافرت...اما تو غروب یه روز تعطیل وقتی خبری از روزمرگی های زندگیت نیست، یکهو زخم کهنه ت سر وا میکنه با همون شدت اونقدر به قلبت میکوبه که یادت بیاد خلأهای زندگی با هیچ سرگرمی پر شدنی نیستن، و اینه همون واقعیت تلخی که یادت میندازه این درد مزمن مهمون همیشگیت بوده حتی اونوقتا که داشتی میخندی تا شاید فقط شاید حجم نداشته هاتو فراموش کنی، و من چقدر از این حالت بینابینی بیزارم.

من همان جامم که گفت آن غمگسار 

با دلِ خونین لبِ خندان بیار

من خمُش کردم خروشِ چنگ را 

گر چه صد زخم است این دلتنگ را

هوشنگ ابتهاج

محبوب من! اینجا هر روز اهـواز است؛ شما نیستید و از چشمان من برف می بارد ... محبوب من! من دائما شما را دوست می دارم؛ چه در تحریم چه در توافق، چه در گرانی چه در ارزانی... چه شادمان باشم چه غمگین... خوابم، شما را دوست می دارم... بیدار می شوم، شما را دوست می دارم... محبوب من! شاید تنها لذت باقی مانده در اینجا، تماشای شما باشد ... محبوب من! جای خالی شما را هیچ چیز حتی پیتزا و پاستیل مینیونی هم نمی تواند پر کند ...
1432
1476

من که به خاطر اون تاپیک سوتی های خواستگاری خیلی دعات کردم، ایشالا به خواسته دلت برسی عزیزم

دوستان گفته بودن ختم 41 روزه سوره طه، هر روز سر زمان مسخص، خیلی مجرب هستش، انجام بده، به لطف خدا هم امید و اعتماد داشته باش

خودمم، نه بیشتر نه کمتر
1331