2410
2553

وا چه ربطی داشت به دختر بودن😶

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
چرا گوش بدم ؟

چون دارن به نفعت حرف میزنن مطمئن باش هیچوقت یه خانواده به ضرر بچشون حرف نمیزنن چون تو از وجود خودشونی اگه به تو اهانت کنن به خودشون اهانت کردن

منم یه روز شاکی بودم که چرا خانوادم محدودم کردن و گیرمیدن و فلان ولی دقیقا یه قدمیه لجن زار دستمو گرفتن و نذاشتن فرو برم

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اگه بالای18یا18 برو شکایت کن

راهکار میدی مثلا ؟اینجا تگزاس نیست ایرانه دختری که حمایت خونوادشو نداشته باشه بدبخته شکایت کنه شب بره کجا بخابه کارش ب کجا بکشه این دختر نادونه منحرفش نکن

لایک نکنیییییییید
وا چه ربطی داشت به دختر بودن😶

دقیقا..ربطی،به دختر و پسرنداره

اگه بچه اشتباه کنه پدر و مادر باهاش،برخورد میکنن

برا ما که اینجوز بود

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
21 ارایشم خیلی کمه موهامم فقط جلوش یکم معلومه 

بغضی خانواده ها مذهبین . کاریش هم نمیشه کرد . مستقل شو .درست میشه

خدا رو دوست دارم چون دنیامو از اون دارم 😍دوست دارم خدا واسه همه چیز😘
2714
چون دارن به نفعت حرف میزنن مطمئن باش هیچوقت یه خانواده به ضرر بچشون حرف نمیزنن چون تو از وجود خودشون ...

پدر مادر بحثش جداس من با داداشم مشکل دارم اون چ حقی داره کسی که خودش همه غلطی میکنه

راهکار میدی مثلا ؟اینجا تگزاس نیست ایرانه دختری که حمایت خونوادشو نداشته باشه بدبخته شکایت کنه شب بر ...

آره راهکار دادم

ربطی هم نداره

به تگزاس یا ایران بودنش

123 اورژانس اجتماعی هم میتونه بره

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه

عزیزم دستی که نمیشه گاز گرفت رو ماچ اش کن خونوادتن بخدا بدت رو‌نمیخان بکم باهاشون راه بیا اگه حساس ان مراعات کن پا رو خط قرمزای خونوادت نزار بخدا دنیا جمع بشه خونوادت نمیشه هیچ کس دلسوز آدم نیست  از در دوستی وارد شد مراعات کن انشالله ی بخت خ ب گیرت‌میاد میری

لایک نکنیییییییید
2706