1472
1459

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

عزیزمممم خوب کردی از حقت دفاع کردی 

ولی مواظب باش این جلوی خانواده وایسادنا باعث نابودی روح و روانت نشه چون اکثر مادر پدرای ایرانی قابلیت تغییر ندارن و خیلی ی دنده ان 

تا جایی که میتونی با سیاست پیش برو که اعصاب خودتو داغون نکنی که بعدا محدودیت هات برداشته شد دیگه بهت خوش نگذره

آنه !  تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت  وقتی روشنی چشمهایت  در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود  با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیت  از تنهایی معصومانه دستهایت  آیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت  و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت  حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود؟  آنه !  اکنون آمده ام تا دستهایت را  به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری  در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی  و اینک آنه شکفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 
1432

خودتو مستقل بار بیار ، از نظر تحصیلی مالی شغلی منظورمه ، اون موقع نمیتونن چیزی بگن بهت 

با مامانت منطقی صحبت کن ، شاید سخت باشه واست 😔💙ولی با محبت باهاش رفتار کن یا ببوسش ..یا به پدر یا برادرت مهربون باش...اینجوری دلشون به رحم میاد 

دختری در من ساز امیدواری میزند🧚‍♀️
1476

وا چه ربطی داشت به دختر بودن😶

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
چرا گوش بدم ؟

چون دارن به نفعت حرف میزنن مطمئن باش هیچوقت یه خانواده به ضرر بچشون حرف نمیزنن چون تو از وجود خودشونی اگه به تو اهانت کنن به خودشون اهانت کردن

منم یه روز شاکی بودم که چرا خانوادم محدودم کردن و گیرمیدن و فلان ولی دقیقا یه قدمیه لجن زار دستمو گرفتن و نذاشتن فرو برم

یکمفرصت و استراحت میخوام،،یه شب خوابِ شیرین و راحت میخوام،،میخوام بچه شم باز تو این سن وسال،،یه مدت جدا شم از این حس و حال...

نمیزارن ول باشی اشتباه میکنن😕😕

محدودیت نیست حمایته

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
1331