2703
2553
عنوان

مامانا بچم تب داره😢😢دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 35 پست

ببرش الان دکتر نگران نباش ها ولی خب کار از محکم کاری عیب نمیکنه، تب دا

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام انشالله که زودتر خوب بشه بچه تون 

پسر هفت ساله ی منم تب داره مادرش بمیره الهی داره تو تب میسوزه. بردمش دکتر شیاف ۱۲۵ میلی گرم آستامینوفن داده چهار ساعت یکبار زدم ولی تغییری نمیکنه.دکتر گفت اوج تب ساعت پنج عصر تا هشت صبح فرداس. این ساعات رو مواظب بچه تون باشید 

بی عشق ،زمان یعنی یک چرخش بی معنی.....
براتبش دادم یکسالو هشت ماهشه

بهش اب سیب بده تب بره 

لباساش رو کم کن در حد یه شورت و رکابی تنش کن 

شیاف دم دستت باشه اگ قطره و شربت بعد از 1 ساعت تبشو پایین نیاورد سریع شیاف بزار و امشب نخاب لطفا 

اها راسی کار ب دستو پاش نداشته باش تبش رو از زیر بغلش چک کن

2714
شیاف وقطره ا ستا جواب نمیده براهمی پروفن دادم خودمم مریضم موندم. نمیتونمم بخابپ میترسم تشنج کنه

نخوابیا خطر ناکه پاشو یه قهوه بخور خوابت بپره

یااینکه لباس دکتر 

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

این ویروس لعنتی از کجا پیداش شد دیگه پسرمنم چند روز پیش تب داشت و دیروزم سرفه میکنه خییلی بد😢باز الان کمی بهتره.گوشاشم عفونت کرده بود

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
2706