2726
عنوان

کیا بچه دوساله دارن

182 بازدید | 17 پست

سلام بچم به شدت عصبیه هرچی میخاد باید بش داد والا خودش به در و دیوار میکوبه.میخام بدونم بچه های شما اینطورن یعنی طبیعه خیلی گریه میکنه در طول روز به بهانه های مختلف من همش بش محبت میکنم یعنی از ترس مادرشوهرم حتی دادم سرش نمیزنم.چون مادرشوهرم خودش دایه مهربانتر از مادر میدونه و فکر میکنه من نامادری سیندرلام.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر منم دوسال ونیمه در طی روز گاهی بهانه گیری میکنه و چیزایی ازم میخواد اگه بهش ندم انقد نق میزنه ک اعصابمو بهم میریزه

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
دررضمن چه جوری با بچه هاتون بازی میکنیین کسانی که تک فرزند دارن که سرگرم میشن ما همش ده دقیقه بازی م ...

چون خیلی بهش محبت میکنی و حتما هر چی خاسته بهش دادی ک یکم حساس شده اینجوری میکنه

پسر منم چون زیادی نازشو میکشم یخورده اینطوره.یکسال و نیمشه

ولی بچست دیگه.نمیشه نازشو نکشید 😍😍

فقط خیلی مواظبشم و چیزای خطر رو ازش دور میکنم

سعی میکنم چیزایی ک واسش ضرر داره و اگه بخادشون،،سرگرمش میکنم ک فراموشش بشه

چون خیلی بهش محبت میکنی و حتما هر چی خاسته بهش دادی ک یکم حساس شده اینجوری میکنه پسر منم چون زیادی ...

خب همین اصلا هیچ جوره ول کن نیس اگه چیزی خواست اصلا فایده ای نداره مثلا با چیز دیگه ای حواسش پرت کنم

2706