1472
1459
عنوان

کیا بچه دوساله دارن

102 بازدید | 17 پست

سلام بچم به شدت عصبیه هرچی میخاد باید بش داد والا خودش به در و دیوار میکوبه.میخام بدونم بچه های شما اینطورن یعنی طبیعه خیلی گریه میکنه در طول روز به بهانه های مختلف من همش بش محبت میکنم یعنی از ترس مادرشوهرم حتی دادم سرش نمیزنم.چون مادرشوهرم خودش دایه مهربانتر از مادر میدونه و فکر میکنه من نامادری سیندرلام.

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436

دختر منم دوسال ونیمه در طی روز گاهی بهانه گیری میکنه و چیزایی ازم میخواد اگه بهش ندم انقد نق میزنه ک اعصابمو بهم میریزه

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
دررضمن چه جوری با بچه هاتون بازی میکنیین کسانی که تک فرزند دارن که سرگرم میشن ما همش ده دقیقه بازی م ...

چون خیلی بهش محبت میکنی و حتما هر چی خاسته بهش دادی ک یکم حساس شده اینجوری میکنه

پسر منم چون زیادی نازشو میکشم یخورده اینطوره.یکسال و نیمشه

ولی بچست دیگه.نمیشه نازشو نکشید 😍😍

فقط خیلی مواظبشم و چیزای خطر رو ازش دور میکنم

سعی میکنم چیزایی ک واسش ضرر داره و اگه بخادشون،،سرگرمش میکنم ک فراموشش بشه

تمام پول ها،فرصت ها و تجملات این دنیا ، در مقابل ثروتی که من دارم و آن تو هستی،،ناچیز است..باعث افتخارمی همسرِ خوبم ❤❤
1447
چون خیلی بهش محبت میکنی و حتما هر چی خاسته بهش دادی ک یکم حساس شده اینجوری میکنه پسر منم چون زیادی ...

خب همین اصلا هیچ جوره ول کن نیس اگه چیزی خواست اصلا فایده ای نداره مثلا با چیز دیگه ای حواسش پرت کنم

1474
خودم عصبی. ولی خیلی مراعاتش میکنم تا جایی که بشه.میترسم همین جوری بمونه 

عزیزم شما هرچقدر هم مراعات کنی،وقتی خودت عصبی هستی فایده ای نداره،چون بچه ها کوچیک شده ی خود ما هستن.سعی کن هر شب یه مطلب در این مورد از اینترنت بخونی تا بتونی اخلاقتو عوض کنی .و هم اینکه هر شب یه مطلب هم در مورد چگونگی رفتار با کودکان دو ساله از اینترنت بخون خیلی خیلی کمکت میکنه.خیلی مطالب درباره بچه ها تو این سن وجود داره که ما بلد نیستیم و نمیدونیم.به من که خیلی خیلی کمک کرد.باید سعی کنیم اگاهی خودمونو خیلی بالا ببریم چون شخصیت بچه تو سه سال اول نقش میبنده.پس از همین حالا شروع کن،برای شروع هیچ وقت دیر نیست.

عزیزم شما هرچقدر هم مراعات کنی،وقتی خودت عصبی هستی فایده ای نداره،چون بچه ها کوچیک شده ی خود ما هستن ...

اتفاقا خیلی میخونم که بزرگ شد بچه ی سالمی باشه از لحاظ روانی ولی میخاستم ببینم بقیه بچه ها ت این سن چطورن.

حس میکنم بچه من خیلی زیاده روی میکنه یا نمیدونم چون مادرشوهرم خیلی بزرگ کرده این مسیله من حساس شدم .همش یه جوری از بچه ام پیش بقیه تعریف میکنه که انگار یه بچه روانی زنجیری دارم

نمیدونم عزیزم شاید اقتضای سنشه ،بچه ها تو این سن وقتی منظورشونو نمیتونن بیان کنن خیلی عصبی میشن.و در این سن خیلی استقلال رو دوست دارن و میخوان کاراشونو خودشون انجام بدن.باید ببینی ریشه عصبی بودنش از چیه