2726

اگر از فرآیندهای سخت سئو خسته شدین پیشنهاد ما استفاده از تبلیغات در گوگل ادوردز  است.

نکته: فعالسازی تبلیغات بر روی پیج اینستاگرامی نیز امکانپذیر است. (در صورتی که وبسایت ندارید)

یعنی چی من متوجه نشدم میشه به منم توضیح بدی کمی؟

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گوگل ادوردز خیلی گرونه. من تو یک ماه ۳۰۰ دلار رو خورد. البته تو کلمات کلیدی کار ما رقابت شدید بود

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
یعنی چی من متوجه نشدم میشه به منم توضیح بدی کمی؟

برای اینکه سایت شما بخواد توی نتایج جستجو توی صفحه اول بیاد مدت زمان زیاد و البته فعالیت زیادی باید انجام بشه که روی یه کلیدواژه خاص مثل "طراحی وبسایت " بیاد صفحه اول ، ولی با تبلیغات در گوگل به راحتی میتونین توی صفحه اول بیاین در کمتر از یکساعت!

گوگل ادوردز خیلی گرونه. من تو یک ماه ۳۰۰ دلار رو خورد. البته تو کلمات کلیدی کار ما رقابت شدید بود

بایستی بهینه سازی اکانت گوگل ادز بطور مستمر انجام بشه . فقط فعالسازی کمپین شرط موفقیت نیست.

بایستی بهینه سازی اکانت گوگل ادز بطور مستمر انجام بشه . فقط فعالسازی کمپین شرط موفقیت نیست.

بعضی جاها که رقیبی نیست ارزون میشه ولی تو کار ما رقیب هایی که از گوگل ادوردز استفاده می کنند خیلی هست و به خاطر این مجبور می شیم که مبلغ هر کلیک رو بالاتر ببریم تا گزینه اول باشیم و همین پرخرجش می کنه

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
می تونم حوزه کاری شما رو بدونم؟

یک محصول ساختمانیه 

یک محصول ساختمانیه 

گوگل ادز استراتژی های تبلیغاتی زیادی داره.خیلی از کسب و کارهایی که ما باهاشون کار می کنیم مثل کسب و کار شما رقابتشون شدیده و در ابتدای کار خیلی اصرار دارن که لینک اول باشن اما مهمتر از لینک اول بودن، همیشه بودنه! پس بایستی استراتژی تبلیغاتی ما دریافت بیشترین کلیک باشه نه بهترین جایگاه! 

2706