2703
2553
عنوان

بدترین سوتی جلوی همسرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 14917 بازدید | 162 پست
😂😂😂😂وااای خدا مث من یعنی سکته میکنم نفسم حبس میشه تو سینم بعد نگاه میکنم مطمئن میشم خابه نفس راح ...

منم خودمو میزنم ب خواب

یه بار ولی انقد تابلوشد پاشدم گفتم ببخشید اونم هیچی نگفت بغلم کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مال من +۱۸ میگمش اواین بار رابطه م ق ع د ی داشتیم یعنی ببخشیدا تا زد 💩 اومد بیرون اصلا از خجالت م ...

واااا چ بد بعدم مگ‌رابطه مقعدی گناه نیس نکن عزیزم

عاشق شدم ! عاشق مهربونیش  
تازه اول خونه دازیم بود یادم رفته بود دسته جارو برقیم تلسکوپیه همونطوری کمر خم جارو میزدم اومد دستشو ...

منم اولای خانه داریم جارو نزده بودم خونمو شوهرم جارو زده بود چندبار، یه بار خودم اومدم جارو کنم یهو دیدم خاموش شد به شوهرم گفتم نمیدونم چرا یهو جارو خاموش شد گفت خنگ دکمه روشن خاموشش رو دستشه ندیدی دستت خورده خاموش شده گفتم عه چه فابلیتایی داره جاروم خودم نمیدونستم😁

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
مال من +۱۸ میگمش اواین بار رابطه م ق ع د ی داشتیم یعنی ببخشیدا تا زد 💩 اومد بیرون اصلا از خجالت م ...

خخخخخ خیلی فشارروت بوده 😅😅😅😅

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
2714
خودمو میزنم ب اون راه ولی ی بار تابلوشد پاشدم گفتم ببخشید هیچی نگفت بغلم کرد😂😂😁

⁦😂😂😂😂😂ببخشید ک گوزیدم

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

من یه سوتی توعمرم دادم البته خیلی سوتی میدم جلو شوهرم این اصلا خیلی مزخرف بود پاااااک ضایع شدم ...یدفه زنگ زدم اطلاعات دارویی درمورد یه قرص چیزی بپرسم قرص برای شوهرم بود ..اپراتور پرسید که قرص رو برای شما تجویز کردن گفتم نه برای من تجاوز نکردن یهو فهمیدم چه سوتی بدی دادم اومدم جمعش کنم هول شدم گفتن برای همسرم تجاویز کردن یعنی منو بگو تا سه ماه تلفن میگرفتم دستم یاد اون حرفم میوفتادم اب میشدم همش میگفتم خدایا الان اون مردی که پشت تلفن بوده چجوری خودشو نگهداشته نخندیده همش فک میکردم جلو رومه از خجالت اب میشدم شوهرمم مرده بود ازخنده 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 
من یه سوتی توعمرم دادم البته خیلی سوتی میدم جلو شوهرم این اصلا خیلی مزخرف بود پاااااک ضایع شدم ...ید ...

الانم یادم میوفته از خجالت اب میشم 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 
منم اولای خانه داریم جارو نزده بودم خونمو شوهرم جارو زده بود چندبار، یه بار خودم اومدم جارو کنم یهو ...

خدا ما خنگای نمگو براشون نگه داره بگو آمین.😁

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه