2726
عنوان

بدترین سوتی جلوی همسرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 14987 بازدید | 162 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای بعداز اینکه منو نشون کرد،یه روز دعوتش کردیم تنهایی.س  سفره که نشتم،نمیدونم چطور شد قاشق پر قورمه و برنج رو پرت کردم سمتش.واااای خدا آبروم رفت.تا بعدرفتم  دستمو بشورم،دیدم عه این همه برنجارو جمع کرده و همه شو تمیز کرده دیگه آب شدم رفتم تو زمین.آخه چطوری محتویات قاشقم پرت شد.کنارم نشسته بود

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
2728

کاش جلو شوهرم بود جلو برادرش معدم یا صداهایی میداد فقط مردم از خجالت

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر
😂😂😂😂😂منم امروز عصر

بعد یه سکوتی حکم فرما شد 🤐🤐

بعدش گفت قربون تفات برم 😂😂😂

اون موقع هنوز دوست بودیم اولین قرارمون بود یادش میوفتم می‌خوام آب بشم از خجالت 😭😭

الان ک نامزدیم میگه ندا بیا یه بار دیگه تف کن 🤐😂

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
باد ازم درمیره بعضی شبا😳😳

وای😂😂😂😂😂

چیزی نمیگه ؟

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

تو دوران عقد بودم روز پری بودم و بی اعصاب گفت بریم مامان و خاله هامو برسونم منطقه تفریحی یه ساعت راه بود ابجیم پیام داده بود شادی کی برمیگردی خونه

من تو ماشین بغل دست شوهرم نشسته بودم خواستم جواب بدم

نوشتم معلوم نیست فعلا که درگیر ی مشت خان باجی و خاله باجیه اقا تا بریم برسونیم طول میکشه از دماغمون دراوردن انگار اژانسه

بعد یهو صدا پیام از گوشی شوهرم اومد.خوند چشاش گرد شد🙄

پیامو به خودش دادم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بعد یه سکوتی حکم فرما شد 🤐🤐 بعدش گفت قربون تفات برم 😂😂😂 اون موقع هنوز دوست بودیم اولین قرا ...

من دوست بودم باش سوتی ندادم اصلا .امروز حرف زدم باش اب دهنم افتاد روصورتش 😂

تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍
2706