2733
2734
عنوان

خونه دارا

122 بازدید | 11 پست

سلام خانمای باسلیقه 

میشه عکس بدین یا راهنماییم کنید خونم میخام کابینت و کمد دیواری بزنم میخوام از سلیقه هاتون کمک بگیرم🙏🏻💋

از آسمان فراریم و حس میکنم شبی ببلعد آخرش مرا میان لایه ی ازون...گذشتیم باهم از نگاه بی فروغ هم به سایه های یک پاساژ به سایه های یک مزون ...دلار تاخت میزند و شیخ تار میزند شراب را سبو سبو و نفت را گالن گالن✍🏻

کابینت سلیقه ایه ولی حتما پایین کمد دیواری طبقه و کشو بزن به جای دراور لباسا یا وسایل خیلی کاربردیه و باعث نطم دهی میشه

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کابینت سلیقه ایه ولی حتما پایین کمد دیواری طبقه و کشو بزن به جای دراور لباسا یا وسایل خیلی کاربردیه ...

مرسی عزیزم

اره خب میخواستم کمک بگیریم ازتون 

از آسمان فراریم و حس میکنم شبی ببلعد آخرش مرا میان لایه ی ازون...گذشتیم باهم از نگاه بی فروغ هم به سایه های یک پاساژ به سایه های یک مزون ...دلار تاخت میزند و شیخ تار میزند شراب را سبو سبو و نفت را گالن گالن✍🏻
2738

این چقد خوبه مرسیی😍

یه سر اینستا بزن حتما

دانشگام اینستامو فهلن حذف کردم ندارم😭