2737
2734
عنوان

چقدر فاصله افتاده😔😔😔😔

193 بازدید | 15 پست

شوهرم سرش توی گوشی داره فیلم میبینه منم دراز کشیده رو مبل تو نی نی سایتم..کاش یه بچه داشتم سرم باهاش گرم میشد..از زمستون و پاییز خوشم نمیاد شبهای طولانی دارن حوصله من بیشتر سرمیره

چکار کنم هیچوقت حرفی برای گفتن نداره نه از اینده میگه نه از حال نه از دیروز..اگه برم بغلش فقط نوازش میکنه و حرفی نمیزنه هرچی من از خاطرات میگم حال و هوا عوض بشه اون فقط نگاه میکنه وقتی از سرکار مباد میگه چخبر منم میگم من که تو خونم تو خودت چخبر چرا هیچوقت حرفی نمیزنی چرا سرگرمم نمیکنی چرا...الانم سرش تو گوشی بود گفتم خدا لعنتت کنه برگشت گفت چته بابا؟گفتم هیچی فقط خدا لعنتت کنه...

از ته دلتون برای مادرشدنم دعا کنید صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏

خانما گزارش میطلبم

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا شوهر منم همینه😁

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2738
و خداوند نی نی یار را آفرید 😐

نی نی یار تعطیل است جانم

یاد این افتادم.  اکه فاصله افتاده اگ من باخودم سردم توکاری با دلم کردی ک فکرشم نمیکردم..‌

منم یاد این افتادم

۲ تا خواهر تو یه اتاق میخوابیدن

بعد یهو یکیش گفت دیگه پیشت نمیخوابم شبهاآجی

خواهرش گفت چرا

اونم گفت اگه فاصله افتاده 

اگه من با خودم سردم 

تو گوزی از خودت دادی

که فکرشم نمیکردم😁😁😐😐

الهی بگردم ... منم شوهرم همش با رفیقا و همکاراش میگرده .امروزم ک جمعه بود همش یا خواب بود یا تو گوشیش .

میدونی ما زنا خودمون باید به فکر خودمون باشیم.باید انقدر سرخودمون و گرم کنیم ک دیگه رفتار مردا واسمون مهم نباشه 

2706