1822
1823
عنوان

مامانای باچادر و بی چادر

| مشاهده متن کامل بحث + 1362 بازدید | 107 پست
هرکس حرف درست وحق بزنه پیامبره کلمه پیامبر یک صفته نه شخص خاصی

عجب !!!!!

همه که مثل بلانسبت البته سگ پاکوتاه (هار نیستن )دوستانم تو سایت خیلیییییی زیادن اینکه تو مسایلی که سررشته نداریم سکوت کنیم و حرف نزنیم خیلی بهتره و محترم تر به نظر میرسیم تا با دادن اطلاعات نادرست (فقط برای ابراز وجود )ابله و مضحک به نظر برسیم 😊😊ظاهرا ویروس کرونا فقط چهارشنبه سوری ،ایام عید، سیزده بدر منتقل میشده بقیه ی روزا کاری به کارکسی نداره  

ميگم نوع لباس پوشيدن خانمها مدلاي مختلف داره بعضيا با چادر بعضيا مقنعه بعضيا شال بعضيا روسري و...من اين  مدل رو دوست داشتم و انتخاب كردم.....

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
عاقل چراکند کاری که باز آرد پشیمانی اینهمه خیانت اینهمه بی ناموسی این ها همش از بی چادر وبی حیایی بع ...

😂😂

تازه اختلاسو یادت رفت 😂

به معنای واقعی کلمه وقتی میام سایت خارج از این حالات نیست واکنشم       

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

الان دوسالشه در این بهش میگم بیرون چادر میپوشم تا فرشته بشم هرجا عموها باشن مامانیا باید شکل فرشته ب ...

سعی کن چیزایی که به بچه میگی بتونه تو ذهنش تجزیه تحلیل کنه فرشته ها تو ذهن بچه ها دوتا بال پشتشونه و لباسشون سفیده

همه که مثل بلانسبت البته سگ پاکوتاه (هار نیستن )دوستانم تو سایت خیلیییییی زیادن اینکه تو مسایلی که سررشته نداریم سکوت کنیم و حرف نزنیم خیلی بهتره و محترم تر به نظر میرسیم تا با دادن اطلاعات نادرست (فقط برای ابراز وجود )ابله و مضحک به نظر برسیم 😊😊ظاهرا ویروس کرونا فقط چهارشنبه سوری ،ایام عید، سیزده بدر منتقل میشده بقیه ی روزا کاری به کارکسی نداره  
1825
واقعا من کسی رو ریپلای نکردم خواهرم 

نگا نکردم بینم کی ریپلای کرده کی ریپلای نکرده

فقط چندتا ریپلایی دیدم

علت اینکه اینو گفتم هم اینه که بحثی پیش نیاد و همه فقط نظرات شخصی خودشونو بدن

ایشالا هممون بتونیم جواب درستی به بچه خامون بدیم

خدایا! ما را با صالحان محشور فرما...خدایا! یاریمان کن آنگونه که از بندگانت انجام فرامین را خواسته ای، ما نیز انجام دهیم و اهل عمل باشیم نه فقط حرف... خدایا! ظهور امام زمان را هر چه سریعتر بفرما....الهی آمین
نگا نکردم بینم کی ریپلای کرده کی ریپلای نکرده فقط چندتا ریپلایی دیدم علت اینکه اینو گفتم هم اینه ک ...

الهی آمین وهمیشه پیش خدا و بنده خدا روسفید وجوابی برای سوالشون  داشته باشیم

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
تازه تحریم زلزله سیل سقوط هواپیما گرانی پراید وازهمه بدترترامپ 

داری قول به خودی میزنی هانی 😂😂

راست میگیاا 

خواهرا اون لامصبو شل نکنید الان بلایا میاد

به معنای واقعی کلمه وقتی میام سایت خارج از این حالات نیست واکنشم       
سعی کن چیزایی که به بچه میگی بتونه تو ذهنش تجزیه تحلیل کنه فرشته ها تو ذهن بچه ها دوتا بال پشتشونه و ...

خب هرکسی ی تدبیری برا تربیت داره من اینو صلاح دونستم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من میگم که

عزیزم.. هر کسیی یه اعتقادی و شخصیتی داره و طبق همون اعتقادات و شخصیتش لباس خودشوو انتخاب میکنهههه و ظاهر خودش را باهاش درست میکنهه...

من هم طبق اعتقاداتم ،، یه حجابی (...) را انتخاب کردم که باهاش راحت تر هستم .😊

۹۹/۹/۹یه اتفاق خوب🌸راهنمای تاپیک‌بامدادخمار🌸            شروع:۶۴ 🏃‍♀️الان:۵۳/۵۰۰🏃‍♀️ هدف: ۵۳🏆.... قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸                                🌸شنای دیوار ......چالش چوب.....غذای_رژیمی# 🌸   (چالش غذایی جدید (زیره   🌸

بهش بگو چادر حجاب برتره کسی که چادر داره پوشش کامل تره ولی حرف خدا حجابه کسی هم که مانتو گشاد میپوشه و موهاشو میپوشونه هم داره حرف خدا رو انجام میده ولی چادر برترین نوع حجابه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 

پوشش اولین حق انتخاب ادمه

قطعا ظاهرم انتخابمه و ظاهرشون انتخابشون

ب انتخاب هم احترام بذاریم😊

البته بنا ب تجربه اینجا الان سیلی از نظرات افراطی پیدا میشه😐

بَـعضیا فِکر میکُنن بِبَخشید مِثلِ وایتکس میمونہ هَمہ چیو پاکـ میکنہ ولے نمیدونن بوش همیشہ میمونہ
1794
واقعا من کسی رو ریپلای نکردم خواهرم  

اومدم تو تاپیکت ولی گفتی ریپ نکنیم حس میکنم دست و پامو بستن😂

ی پست تو صفحه اول گفت حضرت زهرا رو دوس دارم مث تو که خاله زینب رو دوس داری میگی موهامو مث خاله زینب بباف اشکمو در اورد😭😭

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگم یوقت زشت نباشه ما تو امضامون ۹۹/۹/۹ مونو پیش بینی نکردیم؟🤔  ❤🌹خدایا همیشه کمکمون کن .آرزوم خوشبختی مونه از همه لحاظ❤🌹

نیازی نیست ب بچه توضیحی بدید الگوی بچه مادرشه وقتی مادر رو ببینه چطور چادر سر میکنه و چطور باهاش رفتار میکنه با حجاب میشه ان شاءالله...پاسخ ی عده از دوستان واقعا عالی بود...ولی در کل بچه های کوچیک سوال پشت سوال زیاد میکنن فقط باید حواسشون رو پرت کرد چون هنوز افکار انتزاعیشون شکل نگرفته نمیشه خیلی براشون توضیح داد

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵
اومدم تو تاپیکت ولی گفتی ریپ نکنیم حس میکنم دست و پامو بستن😂 ی پست تو صفحه اول گفت حضرت زهرا رو دو ...

الان شما باکدوم موافقی ؟

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
نیازی نیست ب بچه توضیحی بدید الگوی بچه مادرشه وقتی مادر رو ببینه چطور چادر سر میکنه و چطور باهاش رفت ...

عالی

التماسدعا

خدایا! ما را با صالحان محشور فرما...خدایا! یاریمان کن آنگونه که از بندگانت انجام فرامین را خواسته ای، ما نیز انجام دهیم و اهل عمل باشیم نه فقط حرف... خدایا! ظهور امام زمان را هر چه سریعتر بفرما....الهی آمین
1718