2726
یعنی بزنم دو روزه دیگه میاد برام؟؟؟

اره دو روز اینا طول میکشه داداشم فقط از دیجی کالا خرید میکنه 

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اکثرا از بخش سوپر مارکتش خرید میکنم که یه روزه تحویل میده ولی چیزای دیگه هم خریدم هدفون و گوشی و ...

واقعا بسته بندیاشون بد نیست جنسی که سفارش میدی خراب شه؟اخه من شهرستانم 

استارتر عزيز نميخوام پشيمونتون كنم ولى بطور كل ديگه اعتبار قديم رو نداره ديجى كالا. از نظر تضمين اصالت كالا 

من مرد هستم و شديداً طرفدار حقوق بانوان چون قهرمان و اسطورهء زندگيم زنى بنام "مادر" بود
2728
بسته بندیهاشون خوبه  یه عالم بسته بندی میکنن خرابم باشه پس میگیره  فقط سریع باید پییگیر ...

همونجا که ارسال میکنن میتونم تست کنم دوباره بدم بهشون منتظر میمونن؟؟

باید دلیل پس دادنت موجه باشه 

خب مثلا من میخوام اتو‌مو‌بخرم میتونم همونجا تست کنم ببینم درسته با نه اگه خراب باشه روشن نشه پسش بدم چطوری باید برگردونم؟؟

چراااا؟؟؟

جديداً پيش اومده كه خريدى كه انجام شده  و جنسى كه فرستاده شده يا يكى نبودن يا اصل نبوده. بهر حال ميتونين مرجوع كنين اگه مشكلى پيش بياد

من مرد هستم و شديداً طرفدار حقوق بانوان چون قهرمان و اسطورهء زندگيم زنى بنام "مادر" بود
خب مثلا من میخوام اتو‌مو‌بخرم میتونم همونجا تست کنم ببینم درسته با نه اگه خراب باشه روشن نشه پسش بدم ...

میری بخشی که برای مرجوع هست 

پر میکنی یه فرمی رو

باهات تماس میگیرن

اگه تماس نگرفتن تو تماس بگیر و مشخصات کالارو بگو و مشکلشو بگو

خیلی احتمالش کمه که مشکل داشته باشه