1472
1459

خیلی پسر خوب و ارومی بود 

۵ روزه ختنش کردیم خیلی بد شده روزد وقتی بیداره نا آرومه باید بغلش کنیم حتی توی بغل هم با نق میزنه و ناآرومی میکنه

شبها هم از ساعت ۱۲_۱۱جیغ میزنه و گریا میکنه تا ۴ صبح 

پدرم دراومده دیگه

کاش بچه دار نشده بودم فقط دلم میخواد بسینم گریه کنم الان عزای شب رو باز گرفتم 

نمیدونم چشه

حلقه ختنه امروز افتاد میدونم دردی به خاطر این قضیه نداره 

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473

😦😦😦😦😦😦وا این چ ناشکریه مادر شدی برا همیناش دیگه بچس بی قراری میکنه حتما ی دردی داره یعنی چ چرا ناشکری میکنی🤦🏻‍♀️🤨

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه بهش میگی و نمیفهمه اون دیگه بحث نفهمیدن نیس.....!!!!بحث نخواستنه
1432

فکر نکنم ربطی به ختنه داشته باشه دل درداش شروع شده

عزیزم دیگه مادر شدی باید با همه این چیزا بسازی چند ماه دیگه اوضاع خیلی بهتر میشه ولی کلا تا یک سال خواب راحت نداری

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کولیکش شروع شده عزیزم دارو بگیر خوب میشه  . خدا حفظش کنه . سخته اولش حق داری خسته شدی ‌ . واکسنم که تو راه داری روغن بابونه بگیر چربش کن جای واکسن و با حوله گرم بذار روش زود خوب بشه بجه. 

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اونجوری نگو میدونی خیلیا آرزوشو دارن ک بچخ دار شن شبا نخوابن

منم بچم ۲۴ روزه اس شبا نمیخوابه زمین هم نمیمونه میگه باید بغل باشم کلا زمین نمیمونخ من شبا انقد بیخواب میمونم گریه میکنم ولی باید تحمل کنی

😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😦😦😦😦😦😦وا این چ ناشکریه مادر شدی برا همیناش دیگه بچس بی قراری میکنه حتما ی دردی داره یعنی چ چرا ...

به خدا خیلی خسته شدم 

از اینکه نمیدونم دردش چیه بیشتر خسته میشم

1476

پسر من تا پنج ماه و نیم شبو روزمو برعکس کرده بود

اونروزا خییییلی سخت بود

مادر بزرگ دوستم تو عروسیش بغل گوشش بهش توصیه کرده که هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلو شوهرت نکن چون باعث میشه که شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.بهش یاد داده بود که هیچوقت نون و تخم مرغ تو خونتون تموم نشه چون شبی نصف شبی کسی بیاد خونتون انتظار چلو کباب نداره  حداقل یه نیمرو میزاری جلوش.جایی نباش که ورنخیزی حرفی نزن که ورنتیزی(یعنی مراقب نشست و برخاستت باش).اگه شوهرت دوستت داشته باشه خیالت راحت اما اگه دنیا دوستت داشته باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش یعنی همیشه پس انداز مخفی داشته باش.میگفت تعریف دونفرو پیش بقیه نکن یکی بچه یکی شوهرزود چشم میخورن.میگفت یه روز به این  میرسی که  اول وآخرفقط شوهرت میمونه برات نه بچت نه پدرو مادرت،پس همیشه هوای شوهرتو داشته باش
1450