2737
2734
عنوان

دوستان با رژیم میتونم تو دوماه..

378 بازدید | 57 پست

ده کیلو کم کنم خیلی لازمس که بشه میخوام برم باشگاه نمیزارن روشی برای راضی کردن مادر دارید بگید اگه نه روشی برای کم کردن بگید که تودوماه کم کنم میدونم سخته میدونم خوب نیست خودم میدونم ولییییییییییییییی لطفا روشاتونو بگید که بشه توخونه انجامش داد فردا لیست کردم ولی بازم کمکم کنید بشدت لازمس خیلیا گفتن با کالری شماری اگه بلدید روششو بهم یاد بدید من تا نصف رور کالری شماری میکنم بعد مثلا سیب میخورم نمیدونم چن گرمه بیخیال میشم و دیگه کالری شماری نمیکنم 

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

من در تلاشم ۶ کیلو کم‌کنم نمیشه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

پنج ب دو بگیر خیلی ورزش کن و بدو   تو خونه بکن بگو حالا ک باشگاه نمیشع پس توخونه ورزش میکنم 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پنج ب دو بگیر خیلی ورزش کن و بدو   تو خونه بکن بگو حالا ک باشگاه نمیشع پس توخونه ورزش میکنم&nbs ...

پنج به دو یعنی چی ببینید ببخشید توروخدا میگم من مادرم میگه ورزش ها به دخت...ر بودن آسیب میزنه من یه مدت ورزش میکردم خیلی بدش اومد والان نمیزاره بنظرتون مشکلی نداره مثل حالت پروانه طناب زدن یه چن تا حرکت تو برنامه اینترنتی لاغری در یک ماه

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2738
ببین باید کالری کاهش وزنتو از نت بگیری بعد که کرفسو نصب کردی کالری هاتو بزنی که بفهمی چقد خوردی تو ک ...

۱۰۰۰بودش عزیزم مثلا چجوری بفهمم نون و پنیر وخیار که ب۷ورم چجوری کالریش خودش میاد

من تو دو ماه ۸ کیلو کم کردم با رژیم و باشگاه..باشگاه نمی تونی بری برقص پیاده روی کن حرکات ایروبیکو د ...

آسیب به دخت..رگی نمیزنه هیچ ورزشی آیا چون مجردم😣

ببین یه متخصص طب سنتی به من گفت لقمه هاتو 40بار بجو.عالی بود روشش.من قبلا رژیم که میگرفتم همش گشنه میموندم و زیر چشام گود می افتاد ولی با این روش 4یا5قاشق غذا بیشتر نمیتونستم بخورم فکم درد میگرفت.گرسنه هم نمی موندم .از غذا هم لذت می بردم  و شکمو بودنم رو ازم گرفت.آخه من قبلا خیلی شکمو بودم. معذرت میخوام میگم اما گوارش آدم رو هم بهبود میبخشه و یبوست رو از بین میبره.فقط مامانم خیلی مسخره ام میکرد و حرص میخورد میگفت یعنی چی هی داری میجویی😂😂😂😂😂

اصولیش اینکه هر ماه سه کیلو کم کنی. بیشتر پوستت خراب میشه

باشه بازم چهارکیلو کم میکنم تو سه ماه میخوام فقط کم کنم روشاشو بلدنیستم من یه بارکم کردم ولی نه آب میخوردم نه میوه بدنم بدشد باز چاق کردم و دکتر گفت دوباره با ورزش لاغرکن ۱۰کیلوباید کم کنی ولی باشگاه نمیزارن برم😣

2706