2733
2734
عنوان

اومدم خونه مامانم ولی...

864 بازدید | 48 پست

به بهانه یه عروسی اومدیم . یعنی همسرم خودش گفت. خودش هم به مادر بزرگ داماد قول داد که میایم. فامیل من هستن. ولی شب اومدن گفت سرما خوردم قرار بود عصرش بیایم افتاد فرداش. دیدم خوابیده صداش نکردم راحت و کامل خوابید خودش پاشد گفت بریم اومدیم. مسیرمون بیشتر از ده ساعته البته. تو راه هم دوساعتشو من رانندگی کردم.تو راه هم خوب بود از فرداش شروع کرده غر غر 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

خواهش میکنم به هیچ عنوان بهش توهین نکنید . ولی خودم دلم میخواد خفه اش کنم ها

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حنابندون رو نیومد عروسی کلا یه ساعت رفتیم یعنی شام میدادن که رفتیم بعد شام نیم ساعت نشد برگشتیم. اینقدر غرهای متفرقه زده که کور و پشیمون شدم. بیچاره مامانم و خواهرام

2738
دقیقا چرا غر غر کرد چون اومده عروسی یا چی؟؟

چه میدونم چون راه دوره. چون هر وقت سرما بخوره اینقدر غر میزنه که تهوع میگیرم. چون خواهرم دعوتم کرد ناهار باغ .گفت نمیان تو برو . رفتم . یه بار برگشتم ساعت 3.30 دیدم خوابه دوباره برگشتم ساعت 4.30 زنگ زده بهم. که کارای خواهراتو انجام دادی؟و کلی چرند دیگه . رسیدم خونه براش ناهار آوردم گرم کردم چایی درست کردیم خورد . بعد شروع کرد . مثل رادیو ایرادگرفتن و غر زدن

چه میدونم چون راه دوره. چون هر وقت سرما بخوره اینقدر غر میزنه که تهوع میگیرم. چون خواهرم دعوتم کرد ن ...

عجبا خب سرماخورده بره دکتر دوتا امپولی دارویی چیزی دلیل نمیشه مث بچه ها بپره بهت

منت سرت می ذاره دیگه

دقیقا خیلی  منت میزاره سرم. البته یه وقتایی جن میگیرتش. اونم وقتی میریم مهمونی . وقتی مهمون میاد . وقتی کاری انجام داده برام کاررررر میکنه ولی با منت بی ارزشش میکنه

استارتر با همین دو خط توضیح خوشم اومد از شخصیتت

مرسی . ولی من دارم اشک میریزم. دلم نمیخواد مامانم بفهمه

2706