2726
عنوان

فقط ده هفته ب تولد باقی مونده 😍

123 بازدید | 23 پست

بچه ها باورم نمیشه

فقط ۷۰ روز مونده به زایمانم

ینی خیلی زیاده؟؟؟؟😂 

چقد انتظار شیرین و خوبیه. روز شماری میکنم...

همین الان ی صلوات بفرستیم به نیت کسانی ک بچه دار نمیشن 

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

چقد تو مهربونی دوستم

منم برا زایمان راحت برات دعا میکنم

و برا سلامتی تو و نی نی صلوات میفرستم 

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اوووو یه عالمس که

وای نگو

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
الان میگی فقطططط ۷۰ روز. روزای آخر هر روزش یکساااااال میگذره😭

اشکال نداره امید وارم زودتر برسه اون روزا

منم۳هفته مونده😊

خوشبحالت خیلی کمه

میشه واسه منم دعاکنی😍🙁

ایشالا هرچی از خدا میخای بهت بده دوستم

بسلامتی🥰🥰 دلم تنگ شد واسه اون روزام.منم همیشه لحظه شماری میکردم الان پسرام دارن بزرگ و بزرگتر میش ...

سلامت باشی عزیزم.اره منم  ی اخلاق بدی دارم روز شماری میکنم

2706