2726
اما من در خلوت خودم دعا میکردم حالا که ناخواسته باردارشدم و چون واقعا منع پزشکی داشتم بچم دختر باشه ...

وای ی جوری شدم اصن عزیزم

مرسی قربون دلت

بخدا من‌اصن حرف کسی برام مهم نیس زندگی خودمه این نظر خودمه 

اما مرسی ک گفتی

زندگیم دخترم... بی صبرانه منتظر گرفتن دستایه کوچولوتم 😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اما من در خلوت خودم دعا میکردم حالا که ناخواسته باردارشدم و چون واقعا منع پزشکی داشتم بچم دختر باشه ...

دقیقا یک ساعت بعد از گفتن داستان زندگیتون خانوم استارتر باز هم تاپیک زدن،از ۱۰۶ تاپیکی که ایجاد کردن ۱۰۵ تاش راجع به جنسیت بچشونه،دعا میکنم پسر باشه بچش چون اگه دختر باشه ندیده جیگرم براش کبابه که مادرش انقد دنبال پسره

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!
2728
دقیقا یک ساعت بعد از گفتن داستان زندگیتون خانوم استارتر باز هم تاپیک زدن،از ۱۰۶ تاپیکی که ایجاد کردن ...

بجای قضاوت کردن یکم خودتونو بزارید جای طرفتون 

من هنوز سنی ندارم و بخدام پسر دوست باشم و ۱۰ تا دختر نزاییدم....

۱اولین بچمه

۲ اینکه از دکتر متخصص بگیر تا ماما همه بهم گفتن بچن پسره و من تو دلم حس کردم ک یه پسر دارم

اما وقتی رفتم ntگفت دختره

و همه گفتن خطا داره صب کن تاانومالی و بعد خرید کن

حتی یکی از سونوگرافیستا!!!!!

تاپیکن برااین میزنم ک از تجربه بقیه استفاده کنم

ن دل ب جنسیت بستم نه چیزی

دختر باشه میزارمشششششش رو سرم و خوشحال میشم ک خدا منو لایق دختر دونسته و حکمتی داره

پسرم باشه همینطور

پس الکی حرف نبافید لطفا

از الانم ک گفتن دختره عاشقشم 

متوجه شید

دقیقا یک ساعت بعد از گفتن داستان زندگیتون خانوم استارتر باز هم تاپیک زدن،از ۱۰۶ تاپیکی که ایجاد کردن ...

دلت برا بچه من نسوزه دلت برا خودتون بسوزه ک همیشه ی طرفه قضاوت میکنید

دلت برا بچه من نسوزه دلت برا خودتون بسوزه ک همیشه ی طرفه قضاوت میکنید

هه تو گفتیو مام باور کردیم ایشالا که بچت پسر شه عزیزم 

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!
بجای قضاوت کردن یکم خودتونو بزارید جای طرفتون  من هنوز سنی ندارم و بخدام پسر دوست باشم و ۱۰ تا ...

با این همه تاپیک زدن خودتو اذیت میکنی خوب منتظر بمون تا آنومالی به خدا اینا همش تجربست و هر کی با اون یکی فرق داره

هه تو گفتیو مام باور کردیم ایشالا که بچت پسر شه عزیزم 

ایشالا ک اول سالم باشعههههههه و صاااااالح

فک کنم ررام مهم باشه ک شماااااا باورررررر کنی یاااانه

شاید از رو دلسوووووزی بگی ولی لحنتتتتتوووو اصلا دوس ندارم

یچه من دختر بشه یا پسر به خودم مربوطه میتونی نیای تو تاپیکاااام