2737
2739
عنوان

حرف مردم

184 بازدید | 23 پست

تقربا سه ساله بیشتره که عقدم.قراره انشاالله بزودی عروسی میکنیم.

دغدغه و فکرم این شده که جهازم کامل نیست

سرویس بلور و شیشه و چینی ندارم

قادر به خرید مبل و میزناهارخوری و تخت و کمد نیستیم

در کل بگم یه جهاز ساده که ست نیست

با حرف مردم و نگاهاشون چیکار کنم ... با پچ پچ دوستام وقتی جهازمو میبینن

با طعنه های خانواده شورم.. البته نمیدونم شوهرم سرکوفت میده یا نه... ک تاحدودی بهش میخوره بده

عقدم واسه این اینقد طول کشید که جهازم اماده بشه

من خودم از زندگی تجملاتی خوشم نمیاد حاضرم نون خالی بخوریم ولی بینمون عشق باشه... 

البته خداروشکر میکنم که تونستم با وجود مشکلات زندگیمو با شوهرمم حفظ کنم

خدایا کمکم کن

عزیزم به یه ورت بگیر مثل من... 

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما هرجور رفتار کنی مردم حرفشونو میزنن توجه نکن.هرکیم هرچی گف ب خنده بگو  مامان بابام دختر دسته گلشونو دادن .جهیزیم شخصیت و متانتمه 

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

من سه سال پیش جهازم خیلللی کم بود خیلییی در حد نبود.... به همه گفتم جهاز نداشتم راحت... مردم حرف مفت زیاد میزنن

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2738

عزیزم از اول بهتربود شرایطتو به شوهرت میگفتی که احتمال داره من جهاز تکمیل نتونم بیارم

بعدشم طعنه زدن هم بستگی به شعور شوهرت و خانوادش داره که درکت کنن یانه

در هرصورت برات مهم نباشه ایشالا کم کم میخری

خودت اگه شاغل بودی باز میتونستی اقساطی کمیشو بخری

شما هرجور رفتار کنی مردم حرفشونو میزنن توجه نکن.هرکیم هرچی گف ب خنده بگو  مامان بابام دختر دسته ...

آفرین به این حرف قشنگ. استارتر اینشون خیلی قشنگ گفتن همینو انجام بده 

برای ظهورآقامون و عاقبت به خیری من یه صلوات مهمونم کنید دوستان مهربونم.....
2706