2410
2553
عنوان

بزرگترین حسرتی که تو زندگی دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3078 بازدید | 260 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از هرکس خوشم نمی آمد قاباغما چندی از هرچی بدم میومد برام اتفاق افتاد تو دنیا بد شانس ترینم .ساده خنگ کم عقل

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
2720
منم عاشق پبتزام ولی اگه تا آخر عمرمم نخورم برام حسرت نمیشه خوبه ک مشکلاتت کوچیکه خداروشکر

😔نه عزیــزم از دلم خبر نداری    اینجا اشنا دارم بخاطر همین نمیگم

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
خودت درست کن بخدا خوشمزه تر تمیز تر

حوصله ندارم😑

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2714
انتخاب رشته افتضاح یعنی ریدم به رتبه ۲۰۰۰ سراسری با این انتخاب رشته

چی خوندین؟

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
دوستمو رو پیتزا کراش داره...الان عکس نشونش دادی چیکار....حالش الان دگرگون شد رفت😁😁😁😂😂

😂😂😂😂😂

گذشتن روز و شبای نو جوونیم ب بطالت

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706