2726
عنوان

بزرگترین حسرتی که تو زندگی دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3078 بازدید | 260 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان همه کفشون میبره...اونجور تحویلت گرفتم😁😁😁

من خودم هنوز تو شوکم😆

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2728
مشکلات زیاد.. به جای اینکه مشکلات روحل کنه، حرف خانواده ش روگوش کرد وقید زندگی رو زد. حالام داریم جد ...

بمیرم

انشالله ی ازدواج بهتر در پیش روت باشه

صبورباش عزیزم

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
به رو خودت نیار...ضایع میشم...اونجا همه منو میشناسن

باش😂😂😂

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
وای اشکم ریخت بخدا  عزیزه دلم😭😭😭😭

این که در قبال سر گذشتم هیچی نی زندگی هرروز من زجره

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
خودم پختم بیا براتو😟😜

😭😭😭😭😭😭😭😭😭حالم دگرگون شد میخاممممممممممممممم

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😤😤😤😤😤😤😫😫😫😫😫

😭😭😭😭😭😭😭😭😭حالم دگرگون شد میخاممممممممممممممم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😤😤😤😤😤😤😫😫😫😫😫

منم عاشق پبتزام ولی اگه تا آخر عمرمم نخورم برام حسرت نمیشه

خوبه ک مشکلاتت کوچیکه

خداروشکر

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
دیشب خوردی بسه دیگه😝😝😝

دیشب خوردم داری میگی

من الان میخام 

شب دوباره برا خودم میگیرم دلتون بخاد😬

2706