1472
1459
عنوان

بزرگترین حسرتی که تو زندگی دارین؟

2895 بازدید | 260 پست

همگی بیاید بگیم حسرت ها و ناراحتی هامون تو زندگی بر سر چی هست !؟

شاید به هم کمکی کرده باشیم تا بدونیم دردمون فقط برا خودمون بزرگ ترین به نظر میاد بلکه همچین هم بزرگ نیس...

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

پیتزا😔

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
1473
1449
1476

حسرت بودن اونی رفت....

نمیدونم چیشد...یهو چشماش دلمو برد....صداش عقلو از سرم برد....دستاش ک تو دستم بود  نجابت دخترونمو زیر سوال برد....نفساش ریتم زندگیم شد....خنده هاش آرزوم شد....من باهمه چیش خاطره دارم...حتی حتی با رفتنش...وقتی میرفت بهار بود...ولی برامن از صد تا پاییز تلخ تر بود....نداشتنش تا بمیرم یه داغه رو دلم....اسمش حتی اسمش ک بیاد قلبم شروع میکنه ب دیوونگی............چشماش...صداش...دستاش...نفساش...خنده هاش....اسمش...همش الان ماله کسیه که به قول خودش لیاقت داره مادر بچه هاش بشه....

صدای بعضی حسرتارو تاآخر عمرت نباید دربیاری

نباید

بذار توهمون دلت بمونه 

سلام عزیزجان میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی😍امیدوارم به تموم آرزوهای قشنگت برسی😍خدای مهربونم بخاطر همه چیز شکرت...همیشه خدایی کردی وبندگی نکردم...خیلیییی دوستت دارم...راضیم به رضایت تو یاارحم الراحمین...امام رضا واسطه حاجتم تویی ضامن خوشبختیم باش...من مطمئنم حاجتمو ازخدا میگیرم...من ازدواج بسیااااار بسیااااار موفقی خواهم داشت من وهمسرم خوشبخت ترین وعاشقترین زوج جهان میشیم 😍😍

خدایی این سوالات تو سایت نشون میده چقدر ما زنا جزییات رو علاقه داریم بهش ⁦(ー_ー゛)⁩

یه پست علمی و مفهومی ندیدیم سایت⁦(;;;・_・)⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
1457