2703
2553
عنوان

پایه هاش بیاین عکسبازی😍😎

| مشاهده متن کامل بحث + 2392 بازدید | 279 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خود من اعتقاد دارم تا ۵۰ سال آدم جوونه بعد میره تو دوره میان سالی😁

کودک درون بنده به شدت فعاااله و هنوزم ۱۰،۱۲ سال بیشتر نداره

در این حد که بعضی وقتا وسوسم میکنه زنگ در همسایه هارو بزنم و در برم🤪

ولی از اونجایی که ی کوچولو تپلم میترسم نتونم زود در برم بگیرنم آبروم بره😅😂

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏
2720
خود من اعتقاد دارم تا ۵۰ سال آدم جوونه بعد میره تو دوره میان سالی😁 کودک درون بنده به شدت فعااال ...

عزیزم 😂😂😂 آفرین خیلی عالیه کیف کردم 

اعتقادی همچون گیوتین...همانقدر سنگین همانقدر سبک ...فرانتس کافکا
خود من اعتقاد دارم تا ۵۰ سال آدم جوونه بعد میره تو دوره میان سالی😁 کودک درون بنده به شدت فعااال ...

😂😂😂😂😂برعکس من از همون کودکی بهم گفتن دیگه بزرگ شدی منم باور کردم الان دیگه فک میکنم پیرم  😭😭😭

عزیزم 😂😂😂 آفرین خیلی عالیه کیف کردم 

ببین چند روز پیش با دوستامون رفتیم شمال آهنگ گذاشته بودن یجاش جوگیر شدم هوای شمالم منو از خود بیخود کرد یهو دیدن نصف بیشتر من بیرون ماشینه به زور منو کشوندن توماشین😂😂😂

😂😂😂😂😂برعکس من از همون کودکی بهم گفتن دیگه بزرگ شدی منم باور کردم الان دیگه فک میکنم پیرم  ...

گلاب به روتون روم به دیوار منکه دوسه سال ازشما بزرگترم😁🙈

2714
گلاب به روتون روم به دیوار منکه دوسه سال ازشما بزرگترم😁🙈

خیلی خوبه که آدم دلش همیشه شادو جوون باشه من یه خواهر بزرگتر از خودم داشتم یه سال ازم بزرگتر بود دوازده سالش بود همش واسش خواستگار میومد یعنی خودش واسه خودش خاطرخواه جمع میکرد اونکه ازدواج کرد همه بهم گفتن تو دیگه بزرگ شدی فردا پس فردا نوبت توئه که برات بیان خواستگاری ولی من دلم میخواست بچگی کنم از یازده سالگی نزاشتن بچگی کنم تا بیست و یک سالگی که ازدواج کردم الان عقده هامو خالی میکنم دارم با پسرم همش بازی میکنم ولی بازم حسرت اون روزا به دلم مونده. 

خیلی خوبه که آدم دلش همیشه شادو جوون باشه من یه خواهر بزرگتر از خودم داشتم یه سال ازم بزرگتر بود دوا ...

منم خانوادم خیلی برام سخت گرفتن متاسفانه😔

ولی من خودم ی کم سرتغ تشریف دارم😁