1920
1923

خاکشیر خاکشیر خاکشیر

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

شب خاستی بخوابی 7تا دونه انجیرخشک بزار تو اب فردا صبح ناشتا انجیر با آب هاشونو بخور معجزه میکنه

🧿واسه' من ' فقط یکی [خاصه] اونم علمدار کربلا🌷اقا عباسه🌷خدایا میدونم با وجود ♥️آقا ابوالفضل ♥️تو زندگیم خیییلی معجزه ها تو زندگیم درحال رخ دادنه🙏🧿همینجور که تا الان شاهد صدها معجزه از طرفشون بودم🤗🙏🌹🧿 ممنونم خدایا🌹🧿اگر امضامو خوندی برا منو شوهرم ی صلوات بفرس ریپ بزن منم برات بفرستم 😍🙏
1911
دم کرده گل محمدی معجزه میکنه

دم کردشو من نشنیدم ولی قوتو گل محمدی واقعا شکم رو شل میکنه شدید

🧿واسه' من ' فقط یکی [خاصه] اونم علمدار کربلا🌷اقا عباسه🌷خدایا میدونم با وجود ♥️آقا ابوالفضل ♥️تو زندگیم خیییلی معجزه ها تو زندگیم درحال رخ دادنه🙏🧿همینجور که تا الان شاهد صدها معجزه از طرفشون بودم🤗🙏🌹🧿 ممنونم خدایا🌹🧿اگر امضامو خوندی برا منو شوهرم ی صلوات بفرس ریپ بزن منم برات بفرستم 😍🙏
الان میرم میخورم فکر کنم دارم

الان نه بزار تو اب فردا صبح ناشتا بخور

1826
1918