1735
1804

خاکشیر خاکشیر خاکشیر

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805

شب خاستی بخوابی 7تا دونه انجیرخشک بزار تو اب فردا صبح ناشتا انجیر با آب هاشونو بخور معجزه میکنه

واسه' من ' فقط یکی [خاصه] اونم علمدار کربلا🌷اقا عباسه🌷خدایا میدونم با وجود ابوالفضل تو زندگیم خیییلی معجزه ها تو زندگیم درحال رخ دادنه🙏همینجور که تا الان شاهد صدها معجزه از طرفشون بودم🤗🙏🌹 ممنونم خدایا🌹🙏🤗
1783
دم کرده گل محمدی معجزه میکنه

دم کردشو من نشنیدم ولی قوتو گل محمدی واقعا شکم رو شل میکنه شدید

واسه' من ' فقط یکی [خاصه] اونم علمدار کربلا🌷اقا عباسه🌷خدایا میدونم با وجود ابوالفضل تو زندگیم خیییلی معجزه ها تو زندگیم درحال رخ دادنه🙏همینجور که تا الان شاهد صدها معجزه از طرفشون بودم🤗🙏🌹 ممنونم خدایا🌹🙏🤗
الان میرم میخورم فکر کنم دارم

الان نه بزار تو اب فردا صبح ناشتا بخور

1794
1774