2726

ولي نميدونم چرا اينقدر همشون ي طوري ميگفتن انگار من بايد ناراحت باشم وقتي دختره چرا انقد پسر واسشون مهمه .اخه من هنوز نرفتم تو سه ماه .ميگن خاب ديدم چادر گل گلي سرته دختره...دست گذاشتي رو شكمت دختره چون ترشيو و شوريدوس داري دختره.چون خيلي زود شكم در اوردي دختره  😔خوب حالا باشه چه ايرادي داره دختر باشه .

فعلا اونا فکرشون تو قدیم جامونده گلم اهمیت نده.بسلامتی بغل بگیریش😍

تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چیز بدی نگفتن😶خب حدس زدن دختره دیگه

ولی ترشی وشوری بیشتر برای پسره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

اولا ک مال منو همه میگفتن پسره سونو گفته دختره

ینی همکارا میگفتن سونوگرافی تو عوض کن صد در صد پسره😐

بله منم با مشکل شما روبرو بودم

بابام بهم گفت خب دست کم یکم گرمی میدادی ب شوهرت ک مث بچه برادر و خواهرت پسر شه

ولی خب ب این نتیجه رسیدم ک دختر و پسر اگه خوب تربیت شه هرچی باشه عالیه

و این ک تفکر پسر خوب تره، صرفا مال زمان گذشته است ک پسرا کمک حال پدرهاشون بودن

روی خودم کار کردم ک حرف مردم برام مهم نباشه😊

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
چیز بدی نگفتن😶خب حدس زدن دختره دیگه ولی ترشی وشوری بیشتر برای پسره

نه اينطوري كه نگفتن .مثلن اولش ميگفتن دختر خوبه ولي ني ني اولت پسر بود بهتر بود .ي طوري انگار سونوگرافيم كردن 😂

2706