1676
1605

ولي نميدونم چرا اينقدر همشون ي طوري ميگفتن انگار من بايد ناراحت باشم وقتي دختره چرا انقد پسر واسشون مهمه .اخه من هنوز نرفتم تو سه ماه .ميگن خاب ديدم چادر گل گلي سرته دختره...دست گذاشتي رو شكمت دختره چون ترشيو و شوريدوس داري دختره.چون خيلي زود شكم در اوردي دختره  😔خوب حالا باشه چه ايرادي داره دختر باشه .

ای خااااک بر سرشون🤗

من روانشناسی هستم که خودم اضطراب و افسردگی رو داشتم و باهاشون می‌جنگم.دست از این فکر که روانشناسا باید سالم باشند برداریم.یبار به یکی گفتم من روانشناسم یکی دیگه اومد گفت دروغگو چرا دروغ میگی از تاپیکات معلومه.افسوس...

فعلا اونا فکرشون تو قدیم جامونده گلم اهمیت نده.بسلامتی بغل بگیریش😍

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

چیز بدی نگفتن😶خب حدس زدن دختره دیگه

ولی ترشی وشوری بیشتر برای پسره

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1677

اولا ک مال منو همه میگفتن پسره سونو گفته دختره

ینی همکارا میگفتن سونوگرافی تو عوض کن صد در صد پسره😐

بله منم با مشکل شما روبرو بودم

بابام بهم گفت خب دست کم یکم گرمی میدادی ب شوهرت ک مث بچه برادر و خواهرت پسر شه

ولی خب ب این نتیجه رسیدم ک دختر و پسر اگه خوب تربیت شه هرچی باشه عالیه

و این ک تفکر پسر خوب تره، صرفا مال زمان گذشته است ک پسرا کمک حال پدرهاشون بودن

روی خودم کار کردم ک حرف مردم برام مهم نباشه😊

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
چیز بدی نگفتن😶خب حدس زدن دختره دیگه ولی ترشی وشوری بیشتر برای پسره

نه اينطوري كه نگفتن .مثلن اولش ميگفتن دختر خوبه ولي ني ني اولت پسر بود بهتر بود .ي طوري انگار سونوگرافيم كردن 😂

1668
ترشی دختره تندی وشوری پسره

نه عزیزم شیرینیجات دخمل ترشی و شوری اینا پسمل

من خودمم ترشی و شوری علاقه دارم پسره 

معجزه ی کوچک من،دلیل مادرشدنم چه خوب شد که آمدی و دلخوشی این روزهایمان شدی⁦♥️⁩
1651