2726
عنوان

دلم شوهر خوب میخاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1624 بازدید | 130 پست
باید خودت دست به کار شی منتظر خواستگار نمون 

چه جوری دست برم رو کی بزارم؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این مردا که تو خاستگاری میگن عزیزم بدن؟ یا فعل مفرد به کار میبرن؟ مثلا میگه خوبی به جای که بگه خوبین

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

مطمئن باش اگرچه هر چی سن بالاتر میره کمیت خواستگار کمتر میشه ولی کیفیتش بیشتر میشه. احتمال ازدواج پایدارتر و موفقتر تو سن بالا بیشتره چون تو این سن مردای 40 ساله که پخته تر هستن میان سراغت. توکل به خدا کن. ایشالا بهترین نصیبت شه

2728
شرمنده یکم دیره ب نظرم دست کم ملاک هاتو برای ی شوهر خوب پایین بیار ک حداقل ب مقوله ازدواج برسی امی ...

شرمندگی را قبول ندارم چون از اول مورد درستی نبود بعدشم خدا اراده کنه واسه من بهترین گزینه پیش میاد

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
چه جوری دست برم رو کی بزارم؟

من که خودم خیلی دوس داشتم ازدواج کنم ولی قسمت نمیشد خواستگارم زیاد نداشتم ولی بازم تلاش خودمو میکردم 😬  اخرشم خودم یکی رو پیدا کردم 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
مطمئن باش اگرچه هر چی سن بالاتر میره کمیت خواستگار کمتر میشه ولی کیفیتش بیشتر میشه. احتمال ازدواج پا ...

مرسی عزیزم که انرژی مثبت دادی بر خلاف ی عده که فقط دوست دارن بگن دختر بالای ۳۰ دیگه باید تا اخر عمر تو خونه بمونه

من بعد نماز گفتم خدایا یکی با این نشخصات سر راهم قرار بده و بیخیال شدم بعدش اومد ‌...

چند وقت بعدش عزیزم؟

مرسی عزیزم که انرژی مثبت دادی بر خلاف ی عده که فقط دوست دارن بگن دختر بالای ۳۰ دیگه باید تا اخر عمر ...

عزیزم من فامیلمون 39 ساله مجرد بود خواستگار 44 ساله اومد براش شش ماه پیش ازدواج کرد شوهرش ادم خیلی خوبیه و اقامت دانمارک داره

شرمنده یکم دیره ب نظرم دست کم ملاک هاتو برای ی شوهر خوب پایین بیار ک حداقل ب مقوله ازدواج برسی امی ...

گلم میدونم که منظوری نداشتی ..‌اینجا درسته مجازیه ولی بعضی وقتا آدم با کوچکترین حرفی باعث ناراحتی یه آدم میشه.. نگو دیره ..هیچ موقع این حرفو نزن..شاید یکی به حرفای امیدوارکننده ماها دلش خوش باشه

درضمن استاتر خودشم میدونه چن سالشه نیاز به گفتن ما نیس.. خوشبختی به سن و سال نیس ..یکی تو ۱۸سالگی ازدواج میکنه و خوشبخت میشه یکی تو ۳۵ سالگی ..

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2706